Darktip: Tipy na futbal
DarkTip Logo - Powered by Science
Futbalové predpovede podľa krajín

Austria logo Austria #Europe #Western Europe #EMEA #AUT

Austria tipy na futbal

Austria tipy na futbal od Darktip vykazujú skvelé výsledky. Tipy na zápasy vznikajú ako porovnanie férových kurzov s kurzom stávkovej kancelárie. Férový kurz je kalkulovaný sofistikovaným matematickým algoritmom bez akéhokoľvek ľudského zásahu. Algoritmus je samoučiaci sa a upravuje sa tak aby dosahoval čo najlepšie výsledky.

Pre neobmedzený prístup k matematickým tipom na futbal si vytvor konto a predplať prémiové mesačné členstvo len za 19.99 EUR.

Dôležité informácie aby ti nič neušlo a aby si si vedel pozrieť detailné štatistiky futbalových zápasov. Dôležité informácie: futbalové výsledky a futbal dnes ti pomôžu mať stále prehľad.

Tipy na futbal Time (GMT)
Dynamo Kyiv Dynamo Kyiv logo vs Austria Lustenau logo Austria Lustenau 30/01 23:00
Sturm Graz Sturm Graz logo vs Rukh Vynnyky logo Rukh Vynnyky 31/01 14:00
First Vienna First Vienna logo vs Leobendorf logo Leobendorf 31/01 17:00
Kilb Kilb logo vs Amstetten logo Amstetten 31/01 17:00
Kapfenberger SV Kapfenberger SV logo vs St. Anna logo St. Anna 31/01 17:30
Resovia Rzeszów Resovia Rzeszów logo vs Blau-Weiß Linz logo Blau-Weiß Linz 31/01 23:00
Sturm Graz II Sturm Graz II logo vs Weiz logo Weiz 01/02 18:30
Liefering Liefering logo vs LASK Juniors logo LASK Juniors 02/02 10:00
Austria Wien II Austria Wien II logo vs SV Horn II logo SV Horn II 03/02 11:00
Austria Lustenau Austria Lustenau logo vs Dornbirn logo Dornbirn 03/02 13:00
Unterhaching Unterhaching logo vs Vorwärts Steyr logo Vorwärts Steyr 03/02 13:00
Austria Wien Austria Wien logo vs Floridsdorfer AC logo Floridsdorfer AC 03/02 14:00
Admira Admira logo vs Mannsdorf logo Mannsdorf 03/02 17:00
First Vienna First Vienna logo vs Donau logo Donau 03/02 17:00
Gleisdorf 09 Gleisdorf 09 logo vs Lafnitz logo Lafnitz 03/02 18:00
Salzburg Salzburg logo vs Grazer AK logo Grazer AK 04/02 10:30
First Vienna First Vienna logo vs Neusiedl logo Neusiedl 04/02 11:00
Hartberg Hartberg logo vs Spartak Trnava logo Spartak Trnava 04/02 13:00
St. Pölten St. Pölten logo vs TWL Elektra logo TWL Elektra 04/02 13:30
Deutschlandsberger SC Deutschlandsberger SC logo vs Sturm Graz II logo Sturm Graz II 04/02 14:00
Hartberg Hartberg logo vs St. Anna logo St. Anna 04/02 15:00
Krems Krems logo vs Amstetten logo Amstetten 04/02 16:00
Blau-Weiß Linz Blau-Weiß Linz logo vs Kolos Kovalivka logo Kolos Kovalivka 05/02 13:00
WSG Tirol WSG Tirol logo vs Flora logo Flora 05/02 14:00
Admira Admira logo vs FK Košice logo FK Košice 07/02 13:00
Wiener SC Wiener SC logo vs St. Pölten logo St. Pölten 07/02 16:30
First Vienna First Vienna logo vs Donaufeld logo Donaufeld 08/02 17:00
Stripfing Stripfing logo vs Floridsdorfer AC logo Floridsdorfer AC 08/02 17:00
Admira Admira logo vs Kottingbrunn logo Kottingbrunn 08/02 18:00
St. Pölten St. Pölten logo vs Rudeš logo Rudeš 10/02 14:00
Lafnitz Lafnitz logo vs Bruck/Leitha logo Bruck/Leitha 10/02 16:30
Austria Wien II Austria Wien II logo vs Wiener Neustadt logo Wiener Neustadt 10/02 17:00
Brühl Brühl logo vs Dornbirn logo Dornbirn 10/02 23:00
Fortuna 05 Fortuna 05 logo vs First Vienna logo First Vienna 11/02 11:00
Austria Salzburg Austria Salzburg logo vs Vorwärts Steyr logo Vorwärts Steyr 11/02 13:00
SV Horn II SV Horn II logo vs Lisen logo Lisen 11/02 13:00
Neusiedl Neusiedl logo vs Floridsdorfer AC logo Floridsdorfer AC 11/02 13:00
Kapfenberger SV Kapfenberger SV logo vs Leoben logo Leoben 11/02 13:00
Amstetten Amstetten logo vs Traiskirchen logo Traiskirchen 11/02 13:00
Wiener SC Wiener SC logo vs First Vienna logo First Vienna 11/02 13:30
Liefering Liefering logo vs Hertha logo Hertha 11/02 13:30
Grazer AK Grazer AK logo vs Celik logo Celik 11/02 14:00
Blau-Weiß Linz Blau-Weiß Linz logo vs Stripfing logo Stripfing 12/02 11:00
Mauerwerk Mauerwerk logo vs St. Pölten logo St. Pölten 14/02 14:00
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
Austria Klagenfurt Team Logo Austria Klagenfurt Sportplatz KAC P. Pacult
Austria Lustenau Team Logo Austria Lustenau Planet Pure Stadion M. Mader 1914
Austria Wien Team Logo Austria Wien Generali Arena M. Wimmer 1911
Hartberg Team Logo Hartberg PROfertil ARENA M. Schopp 1946
LASK Linz Team Logo LASK Linz TGW Arena D. Kühbauer 1908
Rapid Vienna Team Logo Rapid Vienna Allianz Stadion Z. Barišić 1899
Rheindorf Altach Team Logo Rheindorf Altach CASHPOINT Arena M. Klose 1929
Ried Team Logo Ried josko ARENA C. Heinle 1912
Salzburg Team Logo Salzburg Red Bull Arena M. Jaissle 1933
Sturm Graz Team Logo Sturm Graz Merkur Arena C. Ilzer 1909
Wolfsberger AC Team Logo Wolfsberger AC Lavanttal Arena R. Dutt 1931
WSG Tirol Team Logo WSG Tirol Tivoli Stadion Tirol T. Silberberger 1930
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
Admira Team Logo Admira BSFZ-Arena R. Pätzold 2008
Amstetten Team Logo Amstetten Ertl Glas-Stadion J. Fallmann
Austria Wien II Team Logo Austria Wien II Austria-Akademie H. Suchard 1911
Blau-Weiß Linz Team Logo Blau-Weiß Linz Linzer Stadion G. Scheiblehner 1997
Dornbirn Team Logo Dornbirn Stadion Birkenwiese T. Janeschitz 1913
First Vienna Team Logo First Vienna Care-Energy Naturarena Hohe Warte A. Zellhofer 1894
Floridsdorfer AC Team Logo Floridsdorfer AC Job Consulting Arena M. Mörec 1904
Grazer AK Team Logo Grazer AK Sportzentrum Graz-Weinzödl G. Messner 1902
Kapfenberger SV Team Logo Kapfenberger SV Franz-Fekete-Stadion A. Ibraković 1919
Lafnitz Team Logo Lafnitz Sportplatz Lafnitz P. Semlic
Liefering Team Logo Liefering DAS.GOLDBERG Stadion F. Ingolitsch 1947
Rapid Wien II Team Logo Rapid Wien II Allianz Stadion S. Kulovits 1898
St. Pölten Team Logo St. Pölten NV ARENA S. Helm 2000
Sturm Graz II Team Logo Sturm Graz II Messendorf Trainingszentrum T. Hösele 1909
SV Horn II Team Logo SV Horn II Waldviertler Volksbank Arena P. Riederer 1922
Vorwärts Steyr Team Logo Vorwärts Steyr Stade Municipal D. Madlener 1919
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
Bad Sauerbrunn Team Logo Bad Sauerbrunn Wetterkreuzstadion Bad Sauerbrunn H. Kremser
Deutschkreutz Team Logo Deutschkreutz Sportplatz Deutschkreutz D. Heger
Güssing Team Logo Güssing Stadion Güssing
Horitschon Team Logo Horitschon Sportplatz Horitschon
Kohfidisch Team Logo Kohfidisch Stadion Kohfidisch
Parndorf Team Logo Parndorf Heidebodenstadion P. Hafner 1919
Pinkafeld Team Logo Pinkafeld Sportplatz Pinkafeld F. Hotwagner
Ritzing Team Logo Ritzing Sonnenseestadion D. Heger
St. Margarethen Team Logo St. Margarethen Greabochstadion
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
Bleiburg Team Logo Bleiburg Karl-Kornberger-Stadion
Feldkirchen Team Logo Feldkirchen Sportplatz Gnas 1948
Ferlach Team Logo Ferlach Sportplatz Ferlach M. Verdel
Köttmannsdorf Team Logo Köttmannsdorf Sportplatz ASKÖ Köttmannsdorf R. Perz
Kraig Team Logo Kraig Sportanlage Frauenstein
Lendorf Team Logo Lendorf Thomas-Morgenstern-Arena A. Morgenstern
Maria Saal Team Logo Maria Saal Sportplatz Maria Saal K. Thuller
Spittal Team Logo Spittal Goldeckstadion S. Rovcanin
St. Jakob Rosental Team Logo St. Jakob Rosental Sportplatz St. Jakob im Rosental A. Suppantschitsch 1970
Völkermarkt Team Logo Völkermarkt Lilienberg-Arena L. Orga
Wolfsberg Team Logo Wolfsberg ATSV Arena P. Kienleitner
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
Ardagger Team Logo Ardagger Sportplatz SCU Ardagger
Gloggnitz Team Logo Gloggnitz Alpenstadion, Wattens T. Leonhardsberger
Kottingbrunn Team Logo Kottingbrunn Stadion Kottingbrunn
Langenrohr Team Logo Langenrohr Sportplatz SV Langenrohr
Retz Team Logo Retz Sportplatz Retz R. Hieblinger
Spratzern Team Logo Spratzern Sportplatz ASV Ofenbinder Spratzern E. Keci
St. Pölten II Team Logo St. Pölten II Sportplatz Ober-Grafendorf
Waidhofen/Thaya Team Logo Waidhofen/Thaya Birkenstadion 1947
Zwettl Team Logo Zwettl Sportanlage Edelhof 1947
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
Grün Weiß Micheldorf Team Logo Grün Weiß Micheldorf cool & fair Arena Micheldorf A. Memic
Oedt Team Logo Oedt Transdanubia Sportanlage G. Schweitzer
Stadl-Paura Team Logo Stadl-Paura Licht & Planung Arena Stadl-Paura M. Candic
SV Wallern Team Logo SV Wallern Sportplatz SV Zaunergroup Wallern R. Neuhofer
Union Edelweiß Team Logo Union Edelweiß Unionplatz A. Gahleitner
Wels Team Logo Wels HUBER Arena M. Candic 2003
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
Eugendorf Team Logo Eugendorf Sportzentrum Eugendorf T. Eder
Neumarkt Team Logo Neumarkt Sportplatz Neumarkt H. Hajek 1922
Straßwalchen Team Logo Straßwalchen Straßwalchen Nevoga-Arena M. Kalhammer
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
Gnas Team Logo Gnas Sportplatz Gnas
Mettersdorf Team Logo Mettersdorf Sportplatz USV Mettersdorf M. Posch 1965
Voitsberg Team Logo Voitsberg Sparkassen-Arena Voitsberg A. Krenn 1921
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
SV Innsbruck Team Logo SV Innsbruck Sportplatz Wiesengasse C A. Knab
Union Innsbruck Team Logo Union Innsbruck Sportplatz Fenner Areal J. Pranter 1965
Wacker Innsbruck Team Logo Wacker Innsbruck Tivoli Stadion Tirol M. Oenning 2002
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
Alberschwende Team Logo Alberschwende Sportplatz Alberschwende G. Sohm-Milovanovic
Andelsbuch Team Logo Andelsbuch Sportplatz FC Andelsbuch C. Köll
Bizau Team Logo Bizau Bergstadion P. Schwarz
Hard Team Logo Hard Waldstadion Hard P. Eisele 1922
Höchst Team Logo Höchst Rheinaustadion B. Erkinger 1921
Lustenau Team Logo Lustenau Reichshofstadion P. Hagspiel 1907
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
ASV 13 Team Logo ASV 13 Sportplatz Annabichler SV 1947
Austria XIII Team Logo Austria XIII Sportplatz Kinkplatz M. Keller
Favoritner AC Team Logo Favoritner AC FavAC - Platz
Gerasdorf Stammersdorf Team Logo Gerasdorf Stammersdorf Sportplatz Gerasdorf
Mannswörth Team Logo Mannswörth Sportplatz Mannswörth
Post Team Logo Post Sportplatz Post W. Gössinger
Schwechat Team Logo Schwechat Rudolf-Tonn-Stadion R. Maurer 1899
Stadlau Team Logo Stadlau OMV-Sportanlage Stadlau S. Kenesei
Vorwärts Brigittenau Team Logo Vorwärts Brigittenau Sportplatz WAF Gruabn
Wienerberg Team Logo Wienerberg Sportplatz Wienerberg C. Schönberger 1921
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
Allerheiligen Team Logo Allerheiligen Sportanlage Allerheiligen T. Hack 1976
Bad Gleichenberg Team Logo Bad Gleichenberg Bad Gleichenberg Arena M. Rebernegg 1933
Deutschlandsberger SC Team Logo Deutschlandsberger SC Koralmstadion C. Meier
Gleisdorf 09 Team Logo Gleisdorf 09 Solarstadion der Stadt Gleisdorf T. Böcksteiner 2009
Gurten Team Logo Gurten Park21-Arena Gurten P. Madritsch
Hertha Team Logo Hertha De Toekomst Veld 3 E. Sulimani
Kalsdorf Team Logo Kalsdorf Sportzentrum Kalsdorf G. Plassnegger
Leoben Team Logo Leoben Stadion Donawitz C. Jancker 1928
SAK Klagenfurt Team Logo SAK Klagenfurt Sportplatz Welzenegg G. Jolic 1970
St. Anna Team Logo St. Anna Bollwerk-Arena A. Hödl
Treibach Team Logo Treibach Turnerwald-Stadion R. Perz
Union Vöcklamarkt Team Logo Union Vöcklamarkt Sportzentrum Union Volksbank Vöcklamarkt B. Bajza 1946
Weiz Team Logo Weiz SIEMENS Energy Stadion J. Schirgi 1924
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
Bruck/Leitha Team Logo Bruck/Leitha Parkstadion Bruck M. Kernal
Donaufeld Team Logo Donaufeld Sportplatz Donaufeld J. Michorl
Draßburg Team Logo Draßburg Sportplatz Draßburg M. Porics
Krems Team Logo Krems Sepp-Doll-Stadion B. Wagner
Leobendorf Team Logo Leobendorf Sportplatz Leobendorf S. Laschet
Mannsdorf Team Logo Mannsdorf Aulandstadion E. Baumeister 1985
Mauerwerk Team Logo Mauerwerk Sportplatz Nord-Wien I. Jović
Neusiedl Team Logo Neusiedl Sportzentrum Neusiedl S. Rapp 1919
Scheiblingkirchen Team Logo Scheiblingkirchen Pittentalstadion T. Husar
Siegendorf Team Logo Siegendorf Sportplatz Siegendorf J. Kühbauer 1930
Stripfing Team Logo Stripfing Sportplatz Stripfing SV G. Djuricin
Traiskirchen Team Logo Traiskirchen Sport- und Freizeitzentrum Traiskirchen J. Kleer
Wiener Neustadt Team Logo Wiener Neustadt Wiener Neustadter Stadion S. Duran 2008
Wiener Viktoria Team Logo Wiener Viktoria Sportplatz WAF Gruabn T. Polster 1931
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
Anif Team Logo Anif Sportzentrum Anif M. Huber 1933
Austria Salzburg Team Logo Austria Salzburg MyPhone Austria Stadion J. Özel 2005
Bischofshofen Team Logo Bischofshofen Sportplatz Bischofshofen A. Fötschl
Golling Team Logo Golling Sportplatz Golling C. Lessacher
Grödig Team Logo Grödig DAS.GOLDBERG Stadion T. Schnöll 1948
Kuchl Team Logo Kuchl Sportplatz Kuchl T. Hofer
Pinzgau Saalfelden Team Logo Pinzgau Saalfelden SaalfeldenArena M. Fürstaller
Salzburger AK Team Logo Salzburger AK Sportzentrum Mitte R. Wallner
Seekirchen Team Logo Seekirchen Sportzentrum Seekirchen M. Lapkalo 1945
TSV St. Johann Team Logo TSV St. Johann Sportplatz St. Johann E. Lottermoser 1949
Wals-Grünau Team Logo Wals-Grünau Hans-Ludwig-Stadion B. Kletzl 1957
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
Hall Team Logo Hall Stadion Lend G. Cekic 1921
Imst Team Logo Imst Velly Arena Imst B. Lampl
Kitzbühel Team Logo Kitzbühel Sportplatz Langau M. Anfang
Kufstein Team Logo Kufstein Kufstein-Arena D. Husic 1919
Kundl Team Logo Kundl Achenstadion Kundl R. Kühmaier
Schwaz Team Logo Schwaz Silberstadt Arena Schwaz M. Hofbauer 1921
SVG Reichenau Team Logo SVG Reichenau Kunstrasen Reichenau Hauptspielfeld G. Glänzer
Telfs Team Logo Telfs Sportplatz Telfs Emat W. Rott
Wörgl Team Logo Wörgl Sportstadion Wörgl Y. Demir 1952
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
Dornbirner SV Team Logo Dornbirner SV Sportplatz Hella H. Regtop
FC Egg Team Logo FC Egg Sportplatz FC Egg M. Gerdi
Hohenems Team Logo Hohenems Herrenriedstadion M. Brenner 1923
Rheindorf Altach II Team Logo Rheindorf Altach II CASHPOINT Arena O. Schnellrieder 1929
Röthis Team Logo Röthis Sportplatz an der Ratz D. Visintainer
Rot-Weiß Rankweil Team Logo Rot-Weiß Rankweil Gastrastadion S. Palinic
Schwarz-Weiß Bregenz Team Logo Schwarz-Weiß Bregenz Casino-Stadion R. Ellensohn 2005
Wolfurt Team Logo Wolfurt Sportplatz Wolfurt J. Baur
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie