Darktip: Tipy na futbal
DarkTip Logo - Powered by Science
Futbalové predpovede podľa krajín

Spain logo Spain #Europe #Southern Europe #EMEA #ESP

Spain tipy na futbal

Spain tipy na futbal od Darktip vykazujú skvelé výsledky. Tipy na zápasy vznikajú ako porovnanie férových kurzov s kurzom stávkovej kancelárie. Férový kurz je kalkulovaný sofistikovaným matematickým algoritmom bez akéhokoľvek ľudského zásahu. Algoritmus je samoučiaci sa a upravuje sa tak aby dosahoval čo najlepšie výsledky.

Pre neobmedzený prístup k matematickým tipom na futbal si vytvor konto a predplať prémiové mesačné členstvo len za 19.99 EUR.

Dôležité informácie aby ti nič neušlo a aby si si vedel pozrieť detailné štatistiky futbalových zápasov. Dôležité informácie: futbalové výsledky a futbal dnes ti pomôžu mať stále prehľad.

Tipy na futbal Time (GMT)
FC Barcelona FC Barcelona logo vs Manchester United logo Manchester United 16/02 17:45
Sevilla Sevilla logo vs PSV logo PSV 16/02 20:00
PSV PSV logo vs Sevilla logo Sevilla 23/02 17:45
Manchester United Manchester United logo vs FC Barcelona logo FC Barcelona 23/02 20:00
Tipy na futbal Time (GMT)
Liverpool Liverpool logo vs Real Madrid logo Real Madrid 21/02 20:00
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
Almería Team Logo Almería Estadio de los Juegos Mediterráneos J. Ferrer Sicilia 1989
Athletic Club Team Logo Athletic Club San Mamés Barria E. Valverde @AthleticClub 1898
Atlético Madrid Team Logo Atlético Madrid Estadio Civitas Metropolitano D. Simeone @Atleti 1903
Cádiz Team Logo Cádiz Estadio Nuevo Mirandilla S. González Soriano 1910
Celta de Vigo Team Logo Celta de Vigo Estadio de Balaídos J. Carvalhal da Silva @RCCelta 1923
Elche Team Logo Elche Estadio Manuel Martínez Valero P. Machín Díez 1923
Espanyol Team Logo Espanyol RCDE Stadium D. Martínez Penas @RCDEspanyol 1900
FC Barcelona Team Logo FC Barcelona Spotify Camp Nou X. Hernández @FCBarcelona 1899
Getafe Team Logo Getafe Coliseum Alfonso Pérez E. Sánchez Flores @GetafeCF 1983
Girona Team Logo Girona Estadi Municipal de Montilivi M. Sánchez Muñoz @GironaFC 1930
Mallorca Team Logo Mallorca Iberostar Estadi J. Aguirre Onaindía @RCD_Mallorca 1916
Osasuna Team Logo Osasuna Estadio El Sadar J. Arrasate @CAOsasuna 1920
Rayo Vallecano Team Logo Rayo Vallecano Estadio de Vallecas A. Iraola 1924
Real Betis Team Logo Real Betis Estadio Benito Villamarín M. Pellegrini @RealBetis 1907
Real Madrid Team Logo Real Madrid Estadio Santiago Bernabéu C. Ancelotti @realmadrid 1902
Real Sociedad Team Logo Real Sociedad Reale Arena I. Alguacil Barrenetxea @RealSociedad 1909
Real Valladolid Team Logo Real Valladolid Estadio Municipal José Zorrilla J. Rojo Martín @realvalladolid 1928
Sevilla Team Logo Sevilla Estadio Ramón Sánchez Pizjuán J. Sampaoli Moya @SevillaFC 1890
Valencia Team Logo Valencia Estadio de Mestalla I. Gattuso @valenciacf 1919
Villarreal Team Logo Villarreal Estadio de la Cerámica E. Setién Solar @VillarrealCF 1923
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
Albacete Team Logo Albacete Estadio Carlos Belmonte R. Albés Yáñez 1940
Burgos Team Logo Burgos Estadio Municipal de El Plantío J. Calero Fernández 1922
Deportivo Alavés Team Logo Deportivo Alavés Estadio de Mendizorroza L. García Plaza @Alaves 1921
FC Cartagena Team Logo FC Cartagena Estadio Municipal Cartagonova L. Carrión Delgado 1995
Granada Team Logo Granada Estadio Nuevo Los Cármenes F. López Fernández @GranadaCdeF 1931
Huesca Team Logo Huesca Estadio El Alcoraz J. Ziganda Lacunza 1922
Las Palmas Team Logo Las Palmas Estadio de Gran Canaria F. García Pimienta @UDLP_Oficial 1949
Leganés Team Logo Leganés Estadio Municipal de Butarque J. Idiakez Barkaiztegui @CDLeganes 1928
Levante Team Logo Levante Estadio Ciudad de Valencia J. Calleja Revilla @LevanteUD 1909
Lugo Team Logo Lugo Estadio Anxo Carro F. Rodríguez Justo 1953
Málaga Team Logo Málaga Estadio La Rosaleda S. Pellicer García @MalagaCF 1948
Mirandés Team Logo Mirandés Estadio Municipal de Anduva J. Etxeberria Lizardi 1927
Ponferradina Team Logo Ponferradina Estadio El Toralín D. Gallego Rodríguez 1922
Racing Santander Team Logo Racing Santander Campos de Sport de El Sardinero J. López Menéndez 1913
Real Oviedo Team Logo Real Oviedo Estadio Nuevo Carlos Tartiere Á. Cervera Díaz 1926
Real Zaragoza Team Logo Real Zaragoza Estadio de la Romareda F. Escriba Segura 1932
SD Eibar Team Logo SD Eibar Estadio Municipal de Ipurúa G. Garitano Aguirre @SDEibar 1940
Sporting Gijón Team Logo Sporting Gijón El Molinón M. Ramírez 1905
Tenerife Team Logo Tenerife Estadio Heliodoro Rodríguez Lopéz L. Ramis Monfort 1922
UD Ibiza Team Logo UD Ibiza Estadio Municipal de Can Misses L. Alcaraz González 2015
Villarreal II Team Logo Villarreal II Ciudad Deportiva del Villarreal M. Álvarez Jurado 1923
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
Alcorcón Team Logo Alcorcón Estadio Santo Domingo F. Fernández Díaz 1971
Algeciras Team Logo Algeciras Estadio Nuevo Mirador I. Ania Cadavieco 1912
Celta de Vigo II Team Logo Celta de Vigo II Campo de Fútbol Municipal de Barreiro O. Sánchez González 1923
Ceuta Team Logo Ceuta Estadio Municipal Alfonso Murube J. Romero Gil 1956
Córdoba Team Logo Córdoba Estadio Nuevo Arcángel G. Crespo Sánchez 1954
Cultural Leonesa Team Logo Cultural Leonesa Estadio Municipal Reino de León E. Docampo 1923
Deportivo La Coruña Team Logo Deportivo La Coruña Estadio Municipal de Riazor Ó. Cano Moreno @RCDeportivo 1906
Fuenlabrada Team Logo Fuenlabrada Estadio Fernando Torres B. Hermoso Herrera
Internacional Team Logo Internacional Campo de Fútbol Municipal de Boadilla del Monte A. Santaelena Aguado 2002
Linares Deportivo Team Logo Linares Deportivo Estadio Municipal de Linarejos A. González Fernández 2009
Linense Team Logo Linense Estadio Municipal de La Línea de la Concepción R. Escobar Obrero 1912
Merida Team Logo Merida Estadio Romano J. Barrero Barrero 1990
Pontevedra Team Logo Pontevedra Estadio Municipal de Pasarón A. Otero Fernández 1941
Racing Ferrol Team Logo Racing Ferrol Estadio Municipal de A Malata C. Parralo Aguilera 1919
Rayo Majadahonda Team Logo Rayo Majadahonda Miniestadio Cerro del Espino A. Santaelena Aguado 1976
Real Madrid II Team Logo Real Madrid II Estadio Alfredo Di Stéfano R. González Blanco @realmadrid 1972
San Fernando CD Team Logo San Fernando CD Estadio Iberoamericano 2010 S. Ballesta Vialcho 2009
SS Reyes Team Logo SS Reyes Estadio Municipal Nuevo Matapiñonera L. Ayllón Regido 1971
Talavera CF Team Logo Talavera CF Estadio El Prado R. Gala Zorrilla 2011
Unionistas de Salamanca Team Logo Unionistas de Salamanca Pistas del Helmántico R. Casañ Martí 2013
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
Alcoyano Team Logo Alcoyano Campo Municipal El Collao V. Parras Campello 1929
Amorebieta Team Logo Amorebieta Campo Municipal de Urritxe A. Mújika López 1925
Athletic Club II Team Logo Athletic Club II Estadio Santa María de Lezama B. Arostegui Guibelondo 1964
Atlético Baleares Team Logo Atlético Baleares Campo de Son Malferit O. Sánchez González 1942
Barcelona II Team Logo Barcelona II Mini Estadi S. Barjuán i Esclusa 1899
Castellón Team Logo Castellón Nou Estadi Castalia R. Gonzalez 1922
CD Calahorra Team Logo CD Calahorra Estadio La Planilla J. García Acedo 1942
Cornellà Team Logo Cornellà Campo Nuevo Municipal de Cornella G. Riutort Armillas 1951
Eldense Team Logo Eldense Estadio Municipal Nuevo Pepico Amat F. Estévez Martín 1921
Gimnàstic Tarragona Team Logo Gimnàstic Tarragona Nou Estadi de Tarragona J. Alonso Rodríguez 1914
Intercity Team Logo Intercity Poliesportiu Sant Joan d'Alacant G. Siviero
La Nucia Team Logo La Nucia Estadio Camilo Cano G. Fernández González 1995
Numancia Team Logo Numancia Nuevo Estadio Los Pajaritos I. Bea Jauregi 1945
Osasuna II Team Logo Osasuna II Instalaciones Deportivas de Tajonar S. Castillejo Castillejo 1920
Real Murcia Team Logo Real Murcia Estadio Nueva Condomina M. Simón Matías 1908
Real Sociedad II Team Logo Real Sociedad II Estadio Zubieta XXI S. Francisco Ramos
Real Unión Team Logo Real Unión Estadio Gal L. Movilla Madrid 1915
Sabadell Team Logo Sabadell Estadi de la Nova Creu Alta G. García de la Torre 1903
SD Logroñés Team Logo SD Logroñés Estadio Nuevo Municipal Las Gaunas R. Sáenz del Rincón 2009
UD Logroñés Team Logo UD Logroñés Estadio Nuevo Municipal Las Gaunas J. González Sáenz 1967
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
Atletico Madrid W Team Logo Atletico Madrid W Estadio Civitas Metropolitano Ó. Fernández Novillo
Barcelona W Team Logo Barcelona W Estadi Johan Cruyff J. Giráldez
Huelva W Team Logo Huelva W Estadio Nuevo Colombino A. Toledo Sánchez
Levante W Team Logo Levante W Ciudad Deportiva de Buñol - Campo 1 J. Sánchez Vera
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
Alondras Team Logo Alondras Campo do Morrazo J. Rodríguez Vázquez 1928
Arosa Team Logo Arosa Estadio A Lomba J. Míguez Iglesias 1945
Choco Team Logo Choco Campo Municipal de Santa Mariña J. Amoedo da silva 1953
Deportivo La Coruña II Team Logo Deportivo La Coruña II Ciudad Deportiva de Abegondo - Campo 2 Ó. Gilsanz González 1906
Estradense Team Logo Estradense Estadio Municipal Da Baiuca J. Fernández Pacios 1925
Rápido Bouzas Team Logo Rápido Bouzas Estadio Baltasar Pujales J. Rico Huerta 1917
Silva Team Logo Silva Campo Municipal de Fútbol Rodrigo García Vizoso F. Bardanca Ameijide
Somozas Team Logo Somozas Estadio Alcalde Manuel Candocia M. Roca Ledo 1985
UD Ourense Team Logo UD Ourense Estadio O Couto J. de Dios Alonso
Villalbés Team Logo Villalbés Estadio Municipal A Magdalena S. Lamas Trinidad 1931
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
Antoniano Team Logo Antoniano Estadio Municipal D. Galiano Jiménez
Atlético Espeleño Team Logo Atlético Espeleño Campo de Fútbol Municipal J. Quero Porras
Ayamonte Team Logo Ayamonte Estadio Ciudad de Ayamonte M. Limón Rodriguez
Conil Team Logo Conil Estadio Municipal Jose António Pérez Ureba J. Cervilla 1931
Córdoba II Team Logo Córdoba II Ciudad Deportiva Rafael Gómez D. Caro Delgado
Coria CF Team Logo Coria CF Estadio Guadalquivir A. Racero Cabello 1923
Gerena Team Logo Gerena Estadio José Juan Romero J. Martín Pastor 2006
Lucena Team Logo Lucena Estadio Ciudad de Lucena D. Carrasco Bellido
Pozoblanco Team Logo Pozoblanco Estadio Municipal A. Cobos Ríos 1926
Puente Genil Team Logo Puente Genil Estadio Municipal Manuel Polinario J. Puentenueva Sánchez 1939
Sevilla III Team Logo Sevilla III Estadio Viejo Nervión J. Díaz Quinta
Xerez Team Logo Xerez Estadio Municipal de Chapín J. Gómez Díaz 1947
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
Andratx Team Logo Andratx Camp municipal Sa Plana J. Contreras Campaña
Binissalem Team Logo Binissalem Estadio Miquel Pons M. Ferrer Pol
Collerense Team Logo Collerense Estadio Municipal Coll d’en Rebassa M. Espadas Jurado
Constància Team Logo Constància Nou Camp de Inca G. Llaneras Sáez 1922
Llosetense Team Logo Llosetense Camp Municipal Es Puig N. López Vidal
Manacor Team Logo Manacor Estadio Na Capellera J. Barceló Alomar
Mercadal Team Logo Mercadal Estadio San Martì L. Vidal Pons
Platges de Calvià Team Logo Platges de Calvià Polideportivo Municipal de Magalluf C. Martinez Cortes
Poblense Team Logo Poblense Estadio Municipal de Sa Pobla Ó. Troya Morilla
Soller Team Logo Soller Estadio Maiol M. Soler Atencia 1954
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
Arucas Team Logo Arucas Complejo Antonio Afonso Moreno E. Batista
Estrella Team Logo Estrella Estadio Las Palmitas A. Santana Ramos
Ibarra Team Logo Ibarra Estadio Villa Isabel J. Perdomo Alonso
La Cuadra Team Logo La Cuadra Estadio Municipal de Los Pozos M. Barrera Santos 2005
Lanzarote Team Logo Lanzarote Ciudad Deportiva de Lanzarote M. García Barco 1970
Las Palmas II Team Logo Las Palmas II Anexo Gran Canaria Y. Oujo
Marino Team Logo Marino Estadio Antonio Domínguez Alfonso D. Montoya Martín
Mensajero Team Logo Mensajero Estadio Silvestre Carrillo J. Uribesalgo Gutiérrez 1922
Panadería Pulido Team Logo Panadería Pulido Campo de Futbol Vega de San Mateo J. Quintana García
Santa Úrsula Team Logo Santa Úrsula Estadio Argelio Tabares R. García Luis
Tamaraceite Team Logo Tamaraceite Stade de football d'Imzouren V. Afonso Mateos 1966
Tenerife II Team Logo Tenerife II Ciudad Deportiva de Geneto L. Cabrera Morales 1912
UD San Fernando Team Logo UD San Fernando Sportpark Unterhaching Kunstrasen J. Socorro Vera 1992
Unión Sur Yaiza Team Logo Unión Sur Yaiza Estadio Municipal de Yaiza A. Pérez Rodríguez 1983
Villa Santa Brígida Team Logo Villa Santa Brígida Campo Los Olivos Á. Sánchez Armas 2004
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
Águilas CF Team Logo Águilas CF Estadio El Rubial S. López Gómez
Atlético Pulpileño Team Logo Atlético Pulpileño Estadio San Miguel J. Loreto 2002
Bullense Team Logo Bullense Estadio Nicolás de las Peñas J. Calvo García 1931
CAP Ciudad de Murcia Team Logo CAP Ciudad de Murcia Estadio José Barnés F. Lorca Martínez 2010
Cieza Team Logo Cieza Estadio de La Arboleja J. Lucas Morcillo 1970
Deportiva Minera Team Logo Deportiva Minera Estadio Municipal Ángel Celdrán J. Pérez Veiga 1949
La Union Atletico Team Logo La Union Atletico Estadio José Antonio Pérez M. Sánchez Palomeque
Lorca Deportiva Team Logo Lorca Deportiva Estadio Francisco Artés Carrasco S. Aracil Izquierdo 2012
Muleño Team Logo Muleño Estadio Municipal de Mula J. Ramos Cabello 1989
Real Murcia II Team Logo Real Murcia II Estadio Campus Universitario D. Sánchez Rodríguez 1908
UCAM Murcia II Team Logo UCAM Murcia II Estadio El Mayayo A. Castillo Diaz
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
Arroyo Team Logo Arroyo Estadio Municipal de Arroyo de la Luz Aitor Bidaurrázaga 1968
Atlético Pueblonuevo Team Logo Atlético Pueblonuevo Estadio Antonio Amaya V. García Campos 1969
Azuaga Team Logo Azuaga Estadio CD Azuaga F. Sanchez Vaquera
Calamonte Team Logo Calamonte Municipal Calamonteño Á. Gutiérrez Cuadrado 1965
Jerez Team Logo Jerez Estadio Manuel Calzado Galván O. de Paula Gamero 1969
La Estrella Team Logo La Estrella Estadio Municipal Cipriano Tinoco S. Sánchez Parra
Miajadas Team Logo Miajadas Estadio Municipal de Miajadas R. Tapia Fernández 1944
Moralo Team Logo Moralo Estadio Municipal de Navalmoral de la Mata E. Gil Ávila 1965
Olivenza Team Logo Olivenza Ciudad Deportiva de Olivenza J. Acedo Marquez 2013
Trujillo Team Logo Trujillo Estadio Municipal Julián García de Guadiana M. Ovejero García
UP Plasencia Team Logo UP Plasencia Ciudad Deportiva de Plasencia R. Ballestin Prieto 1974
Villafranca Team Logo Villafranca Estadio Municipal de Villafranca de los Barros J. Ruiz Hernández
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
Alesves Team Logo Alesves Estadio Municipal El Palomar Ángel Arrondo
Ardoi Team Logo Ardoi Estadio El Pinar II A. Gomara Echeverria
Azkoyen Team Logo Azkoyen Estadio Las Luchas G. Sánchez Hernáez
Beti Onak Team Logo Beti Onak Estadio Lorenzo Goikoa D. Gastón Beraza
Burladés Team Logo Burladés Estadio Ripagaina R. Fernández de Barrena Sarasola
Cantolagua Team Logo Cantolagua Estadio Municipal Cantolagua J. Pascual Pejenaute 1927
Cortes Team Logo Cortes Estadio San Francisco Javier D. Bruna Triviño
Huarte Team Logo Huarte Estadio Areta P. Sánchez Rico 1975
Lagunak Team Logo Lagunak Estadio Municipal de Lagunak A. Rodriguez Murugarren
Oberena Team Logo Oberena Estadio Oberena H. Amunarriz Tife 1940
Pamplona Team Logo Pamplona Campo Bidezarra de Noain I. Eslava Arce
Peña Sport Team Logo Peña Sport Campo San Francisco U. Jáuregui Ganuza 1925
Subiza Team Logo Subiza Estadio Sotoburu C. Monasterio Navarlaz 1984
Txantrea Team Logo Txantrea Instalaciones Deportivas Chantrea J. Sánchez Goñi 1952
Valle Egüés Team Logo Valle Egüés Estadio Sarriguren D. Martinez 1968
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
Agoncillo Team Logo Agoncillo Estadio San Roque Eduardo Hache
Anguiano Team Logo Anguiano Estadio Isla Anguiano J. Adan Arrea 1999
Berceo Team Logo Berceo Estadio La Isla B. Lerma Ruiz 1948
Casalarreina Team Logo Casalarreina Estadio Municipal El Soto I. Montoya Moreno
CDFC La Calzada Team Logo CDFC La Calzada Estadio El Rollo E. Gajate Santamaría 1949
Náxara Team Logo Náxara Estadio La Salera C. Segura Lahuerta 1966
Oyonesa Team Logo Oyonesa Oion Arena B. Terroba Saénz
River Ebro Team Logo River Ebro Estadio San Miguel R. Saenz Martinez 1952
Varea Team Logo Varea Estadio Municipal G. de Soto León 2009
Vianés Team Logo Vianés Estadio Municipal de Viana R. Martinez Bello
Yague Team Logo Yague Estadio El Salvador J. Carazo Gómez
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
Almudévar Team Logo Almudévar Estadio Virgen de la Corona J. Gallego Ibáñez 1965
Atletico Monzon Team Logo Atletico Monzon Estadio Isidro Calderón C. Abad Lacambra 1950
Barbastro Team Logo Barbastro Estadio Municipal de Deportes J. Tomás Valdovinos 1934
Binéfar Team Logo Binéfar Estadio de Los Olmos D. Gimenez Valles 1922
Calamocha Team Logo Calamocha Rasenplatz Hünfeld H. Arto García 1940
Cariñena Team Logo Cariñena Campo de Futbol La Platera D. Bernal Gracia
Caspe Team Logo Caspe Estadio Los Rosales C. Gil López
CDJ Tamarite Team Logo CDJ Tamarite Estadio La Colomina F. Jiménez Garcia 1922
Cuarte Industrial Team Logo Cuarte Industrial Nuevo Estadio Municipal J. Abad Macarrón
Ejea Team Logo Ejea Nuevo Estadio de Ejea de los Caballeros I. Martínez Puyol 1927
Épila Team Logo Épila Estadio La Huerta R. Zapater Arjol
Illueca Team Logo Illueca Estadio Papa Luna L. Romero Diez 1935
La Almunia Team Logo La Almunia Campo de Fútbol Municipal Tenerías D. Cabeza Aznar 1966
Robres Team Logo Robres Estadio San Blas J. Genovés Pablo
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
Atlético Tomelloso Team Logo Atlético Tomelloso Estadio Municipal Paco Gálvez J. Espinosa Menchen 2012
Azuqueca Team Logo Azuqueca Estadio San Miguel S. Rubio García
Ciudad Real Team Logo Ciudad Real Polideportivo Juan Carlos I J. Sánchez Gallego 2009
Conquense Team Logo Conquense Estadio Municipal La Fuensanta R. Gutiérrez Huertas 1946
Illescas Team Logo Illescas Estadio Municipal de Illescas P. Nozal Hernández
Marchamalo Team Logo Marchamalo Estadio La Solana F. Meléndez Cabanillas
Tarancón Team Logo Tarancón Kleiner-Arena A. Algarra Guijarro 1995
Toledo Team Logo Toledo Estadio Municipal Salto del Caballo M. Alfaro de la Torre 1928
Torrijos Team Logo Torrijos Estadio San Francisco E. Becker
Villacanas Team Logo Villacanas Campo De Fútbol Las Pirámides P. Velasco Morón
Villarrobledo Team Logo Villarrobledo Estadio Nuestra Señora de la Caridad J. Fuentes López
Villarrubia Team Logo Villarrubia Campo Nuevo Municipal M. Aroca Martinez
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
Caudal Team Logo Caudal Estadio Municipal Hermanos Antuña L. Vázquez Rueda
Ceares Team Logo Ceares Estadio La Cruz J. Llanos Puente 1946
Colunga Team Logo Colunga Estadio Santianes J. Arniella Granda 1934
Condal Team Logo Condal Estadio Alejandro Ortea D. Roces Vázquez 1940
Covadonga Team Logo Covadonga Estadio Juan Antonio A. Rabanal M. Cuervo Simón 1979
Lealtad Team Logo Lealtad Estadio Las Callejas J. Menéndez Ordoñez 1916
L'Entregu Team Logo L'Entregu Estadio Nuevo Nalón A. González Fernández 1939
Llanera Team Logo Llanera Campo Municipal de Fútbol Pepe Quimarán J. Collado Fernandez
Llanes Team Logo Llanes Estadio San José L. Ruiz-Capillas Cagigas 1949
Luarca Team Logo Luarca Estadio La Veigona J. Hernández Alonso 1912
Praviano Team Logo Praviano Estadio Santa Catalina L. Valera Collazo
Tuilla Team Logo Tuilla Estadio El Candín M. Cuervo Simón 1952
Valdesoto Team Logo Valdesoto Estadio Villarea. Valdesoto C.F. D. Martinez Castelao
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
Atlético Albericia Team Logo Atlético Albericia Estadio Juan Hormaechea F. Martín Bolívar
Castro Team Logo Castro Estadio Mioño O. Ibarra Barajas 1952
Cayon Team Logo Cayon Warner Park Football Stadium L. Fernandez Gutierrez
Cultural Guarnizo Team Logo Cultural Guarnizo Estadio El Pilar A. Avila Cotera 1922
Escobedo Team Logo Escobedo Estadio Eusebio Arce M. Gutiérrez Tagle 1917
Gama Team Logo Gama Estadio Santa María P. Azcona Cabo
Revilla Team Logo Revilla Estadio Municipal J. García García
Samano Team Logo Samano Estadio Vallegon I. Díaz Bernabé
Siete Villas Team Logo Siete Villas Campo San Pedro F. Roncal Puertas 1930
Solares Team Logo Solares Campo Municipal La Estación D. Santos Gutiérrez 1968
Textil Escudo Team Logo Textil Escudo Estadio Juan María Parés A. Pérez Martínez
Torina Team Logo Torina Estadio Municipal Bárcena de Pie de Concha Alberto Ateca
Tropezón Team Logo Tropezón Campo Municipal Santa Ana J. Gómez García 1983
Vimenor Team Logo Vimenor Estadio La Vidriera S. Calderón 1929
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
Anaitasuna FT Team Logo Anaitasuna FT Campo Txerloia X. Artetxe Mendizabal 1934
Aurrera de Ondarroa Team Logo Aurrera de Ondarroa Campo de fútbol de Zaldupe J. Plaza Rabanete
Barakaldo Team Logo Barakaldo Ciudad Deportiva de San Vicente del Raspeig I. de la Sota Aberasturi 1917
Basconia Team Logo Basconia Estadio Artunduaga C. Gurpegi Nausia 1913
CD Vitoria Team Logo CD Vitoria Estadio Olaranbe J. Arambarri Arrizabalaga 1935
Deusto Team Logo Deusto Campo de Fútbol de Etxezuri A. Escandon 1913
Durango Team Logo Durango Estadio Tabira B. Etxebarria Merino 1919
Lagun Onak Team Logo Lagun Onak Estadio Garmendipe A. Avellaneda Bengoetxea 1944
Leioa Team Logo Leioa Estadio Sarriena A. Galdós Gabas 1925
Pasaia KE Team Logo Pasaia KE Estadio Don Bosco G. Valle Carrasco 1941
Portugalete Team Logo Portugalete Estadio La Florida F. Salinas Fernández 1944
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
Castelldefels Team Logo Castelldefels Estadio Els Canyars M. Carrillo Ruiz 1948
Europa Team Logo Europa Camp Municipal de Futbol Nou Sardenya E. Sánchez Puerto 1907
Grama Team Logo Grama Nou Camp Municipal de Santa Coloma M. Peláez Cañizares
L'Hospitalet Team Logo L'Hospitalet Arab American University Stadium H. Simón Escudero 1957
Montañesa Team Logo Montañesa Estadio Municipal de Nou Barris R. Paje Perez 1927
Peralada Team Logo Peralada Estadio Municipal de Peralada M. Muñoz Lozano 1915
Pobla Mafumet Team Logo Pobla Mafumet Estadio Municipal de La Pobla de Mafumet A. Baines Pilart 1953
Rapitenca Team Logo Rapitenca Estadio La Devesa A. Company Venido 1930
Sant Andreu Team Logo Sant Andreu Camp Municipal Narcís Sala X. Berga 1909
Sants Team Logo Sants Camp de Futbol Magòria B. López Hernández
Vilafranca Team Logo Vilafranca Camp Municipal d'Esports C. García Ramos 1904
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
Acero Team Logo Acero Estadio El Fornás J. Villalta 1919
Elche II Team Logo Elche II Estadio José Díez Iborra A. Gallego Lancuentra 1932
Gandia Team Logo Gandia Estadio Guillermo Olagüe A. Ferrandis Breso
Jove Espanol Team Logo Jove Espanol Ciudad Deportiva de San Vicente del Raspeig F. Prieto Partido 2004
Levante II Team Logo Levante II Ciudad Deportiva de Buñol - Campo 1 J. Sanz Sánchez
Orihuela Team Logo Orihuela Estadio Municipal Los Arcos Ó. Sánchez Fuentes 1993
Rayo Ibense Team Logo Rayo Ibense Estadio Francisco Vilaplana Mariel J. Martínez Caravaca
Roda Team Logo Roda Ciudad Deportiva Pamesa Cerámica J. Benavent Estarlich
Silla Team Logo Silla Complejo Deportivo Municipal Vicent Morera A. Sanz Cercos
Villarreal III Team Logo Villarreal III Ciudad Deportiva Pamesa Cerámica A. Castro Fernández
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
Alcobendas Sport Team Logo Alcobendas Sport Estadio Luis Aragonés C. Cura Hernánz 1995
Getafe II Team Logo Getafe II Ciudad Deportiva de Getafe - Campo 2 Á. Dongil Martinez
Las Rozas Team Logo Las Rozas Estadio Navalcarbón C. Rodriguez Diaz
Móstoles Team Logo Móstoles Estadio Municipal de El Soto F. Morillas Gálvez
Pozuelo Alarcón Team Logo Pozuelo Alarcón Estadio Valle de las Cañas J. Granero González
Rayo Vallecano II Team Logo Rayo Vallecano II Ciudad Deportiva Rayo Vallecano Campo 5 Á. Dongil Martinez 1924
Real Aranjuez Team Logo Real Aranjuez Estadio El Deleite J. Mora Suárez 1948
RSD Alcalá Team Logo RSD Alcalá Estadio Municipal Virgen del Val C. Pérez Salvachúa 1929
Trival Valderas Team Logo Trival Valderas Estadio La Canaleja J. Murga Álvarez
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
Almazán Team Logo Almazán Estadio Dr. Nicolás Leoz D. Rojas Rodríguez
Arandina Team Logo Arandina Estadio El Montecillo A. Izquierdo Cuadrado 1987
Atlético Astorga Team Logo Atlético Astorga Estadio La Eragudina J. Jorqués Polanco
Atlético Tordesillas Team Logo Atlético Tordesillas Estadio Las Salinas M. de la Fuente 1969
Bembibre Team Logo Bembibre Estadio La Devesa M. Miñambres Fernández
Cultural Leonesa II Team Logo Cultural Leonesa II PTIK Stadium I. Martínez Prieto
La Virgen del Camino Team Logo La Virgen del Camino Campo Los Dominicos Nanín
Mirandés II Team Logo Mirandés II Estadio Municipal de Ence J. Prado Merino
Numancia II Team Logo Numancia II Ciudad Deportiva Francisco Rubio Garcés C. Ortega Galvez
Ponferradina II Team Logo Ponferradina II Estadio El Toralín R. Vega Fuentes
Real Ávila Team Logo Real Ávila Estadio Municipal Adolfo Suárez B. Rubiato Martínez
Salamanca CF UDS Team Logo Salamanca CF UDS Pistas del Helmántico J. Hernández Sánchez 2013
Salamanca II Team Logo Salamanca II Estadio El Helmántico C. Valverde Madrid
UD Santa Marta Team Logo UD Santa Marta Estadio Municipal Alfonso San Casto M. Amatria Jiménez
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
Almería II Team Logo Almería II Estadio Municipal Juan Rojas Ó. Fernández Romero
Arenas de Armilla Team Logo Arenas de Armilla Estadio Nuevo Municipal J. Catalá Jiménez
At. Malagueño Team Logo At. Malagueño Estadio de la Romareda J. Funes Arjona
Ciudad de Torredonjimeno Team Logo Ciudad de Torredonjimeno Estadio Matías Prats D. Delgado Poblete
El Palo Team Logo El Palo Estadio San Ignacio D. Campaña Piquer 1971
Huétor Tájar Team Logo Huétor Tájar Estadio Municipal Miguel Morato T. Pena 1938
Huétor Vega Team Logo Huétor Vega Estadio Las Viñas M. Moreno Garcia
Maracena Team Logo Maracena Ciudad Deportiva Maracena R. Payán Vargas 1945
Marbella Team Logo Marbella Estadio Municipal de Marbella E. Fajardo Maldonado 1997
Motril Team Logo Motril Estadio Escribano Castilla B. Bardera Martín
Real Jaén Team Logo Real Jaén Nuevo Estadio La Victoria M. Chumilla Nocete 1922
Torreperogil Team Logo Torreperogil Glen Willow Regional Sporting Complex A. García Muñoz