Darktip: Tipy na futbal
DarkTip Logo - Powered by Science
Futbalové predpovede podľa krajín

Brazil logo Brazil #Americas #South America #AMER #BRA

Brazil tipy na futbal

Brazil tipy na futbal od Darktip vykazujú skvelé výsledky. Tipy na zápasy vznikajú ako porovnanie férových kurzov s kurzom stávkovej kancelárie. Férový kurz je kalkulovaný sofistikovaným matematickým algoritmom bez akéhokoľvek ľudského zásahu. Algoritmus je samoučiaci sa a upravuje sa tak aby dosahoval čo najlepšie výsledky.

Pre neobmedzený prístup k matematickým tipom na futbal si vytvor konto a predplať prémiové mesačné členstvo len za 19.99 EUR.

Dôležité informácie aby ti nič neušlo a aby si si vedel pozrieť detailné štatistiky futbalových zápasov. Dôležité informácie: futbalové výsledky a futbal dnes ti pomôžu mať stále prehľad.

Tipy na futbal Time (GMT)
Carabobo Carabobo logo vs Atlético Mineiro logo Atlético Mineiro 23/02 00:30
Deportivo Maldonado Deportivo Maldonado logo vs Fortaleza logo Fortaleza 24/02 00:00
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
ASA Team Logo ASA Estádio Municipal Coaracy da Mata Fonseca E. de Toledo Piza 1952
Coruripe Team Logo Coruripe Estádio Municipal Gérson do Amaral J. Fialho de Aquino 2003
CRB Team Logo CRB Estádio Rei Pelé U. Louzer Filho 1912
CSA Team Logo CSA Estádio Rei Pelé A. Rodrigues da Silva 1913
CSE Team Logo CSE Estádio Municipal Juca Sampaio G. Nascimento 1947
Murici Team Logo Murici Estádio José Gomes da Costa S. Silva Santos Júnior 1974
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
Macapá Team Logo Macapá Estádio Milton Corrêa V. de Sousa Santos 1944
Santos AP Team Logo Santos AP Estádio Milton Corrêa J. Pereira Neto 1973
Trem Team Logo Trem Estádio Milton Corrêa S. Frazão 1947
Ypiranga AP Team Logo Ypiranga AP Estádio Milton Corrêa V. de Sousa Santos 1963
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
Fast Clube Team Logo Fast Clube Estádio Roberto Simonsen R. Mendes Nascimento 1930
Iranduba Team Logo Iranduba Estádio Tenente Álvaro Maranhão 2011
Nacional AM Team Logo Nacional AM Estádio Ismael Benigno A. Moreira de Oliveira 1913
Peñarol Team Logo Peñarol Estádio Floro de Mendonça V. Dos Santos 1947
Princesa Solimões Team Logo Princesa Solimões Estádio Olímpico Municipal Gilberto Mestrinho A. De Souza 1971
São Raimundo AM Team Logo São Raimundo AM Estádio Roberto Simonsen A. Domingos Lana 1918
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
Atlético Alagoinhas Team Logo Atlético Alagoinhas Estádio Antônio de Figueiredo Carneiro Agnado Liz 1970
Bahia Team Logo Bahia Arena Fonte Nova R. Alves Paiva 1931
Bahia de Feira Team Logo Bahia de Feira Estádio Alberto Oliveira J. Ângelo da Silva 1937
Itabuna Team Logo Itabuna Estádio Luiz Viana Filho S. Araujo dos Santos 1967
Jacuipense Team Logo Jacuipense Estádio Eliel Martins R. das Chagas 1965
Juazeirense Team Logo Juazeirense Estádio Adauto Moraes R. das Chagas 2006
Vitória Team Logo Vitória Estádio Manoel Barradas J. Batista Donizete Dressler Burse 1899
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
Botafogo BA Team Logo Botafogo BA Estádio Governador Roberto Santos H. Aparecido 1914
Feirense Team Logo Feirense Estádio Alberto Oliveira R. da Silva Pinheiro 2000
Flamengo BA Team Logo Flamengo BA Estádio 2 de Julho A. Delgado
Fluminense de Feira Team Logo Fluminense de Feira Estádio Alberto Oliveira J. Ferreira Filho 1941
Itabuna Team Logo Itabuna Estádio Luiz Viana Filho S. Araujo dos Santos 1967
Jacobina Team Logo Jacobina Estádio Municipal José Rocha J. Lira de Araujo
Jequié Team Logo Jequié Estádio Waldomiro Borges R. Neto da Silva 1969
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
América Mineiro U20 Team Logo América Mineiro U20 Estádio das Alterosas M. Gonçalves Milagres
Atletico-MG U20 Team Logo Atletico-MG U20 Centro de Treinamento Cidade do Galo
Bahia U20 Team Logo Bahia U20 Estádio Humberto de Alencar Castelo Branco
Botafogo U20 Team Logo Botafogo U20 Centro de Formação de Atletas TROPS
Ceará U20 Team Logo Ceará U20 Estádio Vereador José Feres
Cruzeiro U20 Team Logo Cruzeiro U20 Centro de Treinamento Cidade do Galo
Palmeiras U20 Team Logo Palmeiras U20 Academia de Futebol 2 Palmeiras
Santos U20 Team Logo Santos U20 Centro de Treinamento Meninos da Vila
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
Ferroviária W Team Logo Ferroviária W Estádio Municipal Dr. Adhemar de Barros R. Batista Bezerra
Flamengo W Team Logo Flamengo W Estádio José Bastos Padilha L. Andrade de Oliveira
São José W Team Logo São José W Estádio Municipal Dr. Mário Martins Pereira G. Giudice
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
Brasiliense Team Logo Brasiliense Estádio Maria de Lourdes Abadia L. Neto 2000
Capital Brasilia Team Logo Capital Brasilia Estádio Nilton Santos 2012
Ceilândia Team Logo Ceilândia Estádio Maria de Lourdes Abadia A. de Almeida 1979
Gama Team Logo Gama Estádio Walmir Campelo Bezerra R. Cruz dos Santos 1975
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
Desportiva ES Team Logo Desportiva ES Estádio Engenheiro Alencar Araripe 1963
Estrela do Norte Team Logo Estrela do Norte Estádio Mário Monteiro C. de Carvalho Barros 1916
Real Noroeste Team Logo Real Noroeste Estádio José Olímpio da Rocha Duzinho 2008
Rio Branco ES Team Logo Rio Branco ES Estádio Salvador Venâncio da Costa C. Valentim 1913
Serra Team Logo Serra Estádio Municipal Roberto Siqueira Costa A. Muzi de Castro 1930
Vitória ES Team Logo Vitória ES Estádio Salvador Venâncio da Costa C. Silveira 1912
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
Audax Rio Team Logo Audax Rio Estádio Arthur Sendas A. Lopes dos Santos Júnior 2005
Bangu Team Logo Bangu Estádio Proletário Guilherme da Silveira Filho F. Loureiro 1904
Boavista Team Logo Boavista Estádio Eucy Resende de Mendonça L. Costa Miranda Moraes 1961
Botafogo Team Logo Botafogo Estádio Nilton Santos L. Ribeiro de Castro 1904
Flamengo Team Logo Flamengo Estadio Jornalista Mário Filho V. de Oliveira Lopes Pereira 1895
Fluminense Team Logo Fluminense Estadio Jornalista Mário Filho F. Diniz Silva 1902
Madureira Team Logo Madureira Estádio Aniceto Moscoso A. Da Silva Junior 1914
Nova Iguaçu Team Logo Nova Iguaçu Estádio Jânio de Moraes C. de Carvalho Vitor 1990
Portuguesa RJ Team Logo Portuguesa RJ Estádio do Sport Lisboa e Benfica F. da Silva Surian 1924
Resende Team Logo Resende Estádio do Trabalhador S. Sargentim 1909
Vasco da Gama Team Logo Vasco da Gama Estádio Club de Regatas Vasco da Gama M. Nogueira Barbieri 1898
Volta Redonda Team Logo Volta Redonda Estádio Municipal General Raulino de Oliveira R. De Albuquerque Correa 1976
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
Botafogo U20 Team Logo Botafogo U20 Centro de Formação de Atletas TROPS
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
Avaí Team Logo Avaí Estádio Aderbal Ramos da Silva F. Bento da Cunha 1923
Barra do Garcas Team Logo Barra do Garcas Estádio José Valeriano Costa M. Silva Ferreira da Costa 1978
Brusque Team Logo Brusque Estádio Augusto Bauer G. Kleina 1987
Camboriú Team Logo Camboriú Estádio Roberto Santos Garcia L. Neto 2003
Chapecoense Team Logo Chapecoense Arena Condá B. Marques Fernandes Pivetti 1973
Figueirense Team Logo Figueirense Estádio Orlando Scarpelli Cristóvão Borges 1921
Joinville Team Logo Joinville Arena Joinville G. Dal Pozzo 1976
Juventus SC Team Logo Juventus SC Estádio João Marcatto W. De Mattia 1966
Marcílio Dias Team Logo Marcílio Dias Estádio Doutor Hercílio Luz L. Magalhães 1919
Prospera Criciuma Team Logo Prospera Criciuma Estádio Engenheiro Mário Balsini E. Hartkopp
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
Atlético Tubarão Team Logo Atlético Tubarão Estádio Domingos Silveira Gonzales I. Pereira 2005
Criciúma Team Logo Criciúma Estádio Heriberto Hülse C. Tencati 1947
Guarani de Palhoça Team Logo Guarani de Palhoça Estádio Renato Silveira S. Ramirez Davila 1928
Internacional SC Team Logo Internacional SC Estádio Vidal Ramos Júnior R. Fonseca 1949
Metropolitano Team Logo Metropolitano Complexo Esportivo Bernardo Wolfgang Werner P. Massaro 2002
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
Barbalha Team Logo Barbalha Estádio Antônio Lírio Callou P. Porto Modesto Costa 2002
Floresta Team Logo Floresta Estádio Felipe Santiago L. do Nascimento Junior 1954
Guarani de Juazeiro Team Logo Guarani de Juazeiro Estádio Mauro Sampaio J. Severo 1941
Guarany de Sobral Team Logo Guarany de Sobral Estádio Municipal Plácido Aderaldo Castelo V. Viana de Jesus 1938
Horizonte Team Logo Horizonte Estádio Olímpico Horácio Domingos de Sousa R. dos Santos 2004
Itapipoca Team Logo Itapipoca Estádio Perilo Teixeira E. Camara Buriti 1993
Maranguape Team Logo Maranguape Estádio Francisco Cardoso de Morais A. dos Santos 1997
Tiradentes CE Team Logo Tiradentes CE Estádio Alcides Santos D. Aguiar Barroso 1961
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
Água Santa Team Logo Água Santa Estádio Municipal José Batista Pereira Fernandes T. Carpini Barbosa 1981
Comercial Team Logo Comercial Estádio Dr. Francisco de Palma Travassos L. Marciano 1911
Desportivo Brasil Team Logo Desportivo Brasil Estádio Ernesto Rocco F. Gonçalves Toth Tonelli 2005
EC São Bernardo Team Logo EC São Bernardo Estádio Humberto de Alencar Castelo Branco V. Martins Junior 1928
Juventus Team Logo Juventus Estádio Conde Rodolfo Crespi M. Barbosa @juventusfc 1924
Marília Team Logo Marília Estádio Municipal Bento de Abreu Sampaio Vidal G. de Cássio Alves 1942
Noroeste Team Logo Noroeste Estádio Dr. Alfredo de Castilho L. Martins 1910
Oeste Team Logo Oeste Arena Barueri S. de Freitas 1921
Portuguesa Team Logo Portuguesa Estádio Dr. Oswaldo Teixeira Duarte S. Soares da Silva 1920
Primavera SP Team Logo Primavera SP Estádio Ítalo Mário Limongi L. Camargo Egert 1927
Rio Claro Team Logo Rio Claro Estádio Dr. Augusto Schmidt Filho M. da Silva Grippe 1909
São Bento Team Logo São Bento Estádio Municipal Walter Ribeiro L. Nunes Rangel 1914
São Caetano Team Logo São Caetano Estádio Municipal Anacleto Campanella A. Rodrigues Arruda 1989
Sertãozinho Team Logo Sertãozinho Estádio Municipal Frederico Dalmazo A. Alves Ferreira 1944
XV de Piracicaba Team Logo XV de Piracicaba Estádio Barão de Serra Negra C. de Andrade Raphaelli 1913
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
Aimoré Team Logo Aimoré Estádio João Corrêa da Silveira E. da Rosa 1936
Avenida Team Logo Avenida Estádio dos Eucaliptos M. Fortes Nunes 1944
Brasil de Pelotas Team Logo Brasil de Pelotas Estádio Bento da Silva Freitas R. Zimmermann 1911
Caxias Team Logo Caxias Estádio Francisco Stédile T. Carvalho de Oliveira 1935
EC São José Team Logo EC São José Estádio do Passo d'Areia T. Gomes Pacheco 1913
Esportivo Team Logo Esportivo Estádio Parque Esportivo Montanha dos Vinhedos C. de Moraes 1919
Grêmio Team Logo Grêmio Arena do Grêmio R. Portaluppi 1903
Internacional Team Logo Internacional Estádio José Pinheiro Borda L. Venker de Menezes 1909
Juventude Team Logo Juventude Estádio Alfredo Jaconi C. Juarez Roth 1913
Novo Hamburgo Team Logo Novo Hamburgo Estádio do Vale G. Conte 1911
São Luiz Team Logo São Luiz Estádio 19 de Outubro W. Cirilo de Campos 1938
Ypiranga Erechim Team Logo Ypiranga Erechim Estádio Olímpico Colosso da Lagoa L. Vieira 1924
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
Avenida Team Logo Avenida Estádio dos Eucaliptos M. Fortes Nunes 1944
Cruzeiro RS Team Logo Cruzeiro RS Arena Cruzeiro B. Pereira 1913
Esportivo Team Logo Esportivo Estádio Parque Esportivo Montanha dos Vinhedos C. de Moraes 1919
Gaucho Team Logo Gaucho Estádio Vermelhão da Serra F. Coutinho de Borba 1918
Glória Team Logo Glória Estádio Altos da Glória A. Fagundes de Menezes 1956
Lajeadense Team Logo Lajeadense Estádio Alviazul M. de Souza Almeida 1911
Passo Fundo Team Logo Passo Fundo Estádio Vermelhão da Serra L. Dall'Astra 1986
Pelotas Team Logo Pelotas Estádio Boca do Lobo R. Jaques 1908
Santa Cruz RS Team Logo Santa Cruz RS Estádio dos Plátanos W. Cirilo de Campos 1913
São Paulo RS Team Logo São Paulo RS Estádio Aldo Dapuzzo C. Fontoura Dos Santos 1908
Veranópolis Team Logo Veranópolis Estádio Antônio David Farina H. Xavier Vieira 1992
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
Anápolis Team Logo Anápolis Estádio Municipal Jonas Duarte L. Coelho Winck 1946
Aparecidense Team Logo Aparecidense Estádio Annibal Batista de Toledo M. de Araújo Júnior 1985
Atlético GO Team Logo Atlético GO Estádio Antônio Accioly E. Felipe de Souza 1937
CRAC Team Logo CRAC Estádio Genervino Evangelista da Fonseca W. Gottardo 1931
Goianésia Team Logo Goianésia Estádio Waldeir José de Oliveira E. Valandro Júnior 1955
Goiânia Team Logo Goiânia Estádio Olímpico Pedro Ludovico Teixeira E. Valandro Júnior 1938
Goiás Team Logo Goiás Estádio de Hailé Pinheiro A. Ferreira 1943
Grêmio Anápolis Team Logo Grêmio Anápolis Estádio Municipal Jonas Duarte G. Ramos da Silva
Iporá Team Logo Iporá Estádio Francisco José Ferreira L. de Sousa Barbosa 2000
Morrinhos Team Logo Morrinhos Estádio do Centro Esportivo João Vilela Lucas Oliveira 1982
Vila Nova Team Logo Vila Nova Estádio Onésio Brasileiro Alvarenga C. dos Santos Oliveira 1943
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
Cuiabá Team Logo Cuiabá Arena Pantanal I. Abreu Vieira 2001
Dom Bosco Team Logo Dom Bosco Arena Pantanal E. Severino Rosa
Luverdense Team Logo Luverdense Estádio Municipal Passo Das Emas M. Fortes Nunes 2004
Operário Ltda Team Logo Operário Ltda Arena Pantanal L. Dias 2002
União Rondonópolis Team Logo União Rondonópolis Estádio Municipal Engenheiro Luthero Lopes O. Soares de Moraes 1973
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
América Mineiro Team Logo América Mineiro Estádio Raimundo Sampaio V. Carmo Mancini 1912
Atlético Mineiro Team Logo Atlético Mineiro Estádio Raimundo Sampaio E. Coudet 1908
Caldense Team Logo Caldense Estádio Dr. Ronaldo Junqueira G. Rodrigues 1925
CAP Patrocinense Team Logo CAP Patrocinense Estádio Pedro Alves do Nascimento T. de Oliveira Santos 1954
Cruzeiro Team Logo Cruzeiro Estádio Governador Magalhães Pinto P. Pezzolano Suárez 1921
Democrata GV Team Logo Democrata GV Estádio José Mammoud Abbas P. Schardong 1932
Tombense Team Logo Tombense Estádio Antônio Guimarães de Almeida B. Marques Fernandes Pivetti 1914
Uberlândia Team Logo Uberlândia Estádio Municipal João Havelange P. Foiani 1922
URT Team Logo URT Estádio Zama Maciel R. Severo 1939
Villa Nova Team Logo Villa Nova Estádio Municipal Castor de Cifuentes Cícero Júnior 1908
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
Boa Team Logo Boa Estádio Municipal Prefeito Dilzon Luiz de Melo L. Gabardo Junior 1947
Democrata SL Team Logo Democrata SL Estádio Joaquim Henrique Nogueira 1914
Ipatinga Team Logo Ipatinga Estádio João Lamego Neto W. Santos de Souza Dias 1998
Nacional AC MG Team Logo Nacional AC MG Estádio Soares de Azevedo 1927
Tupi Team Logo Tupi Estádio Municipal Radialista Mário Helênio L. De Souza 1912
Tupynambás Team Logo Tupynambás Estádio Municipal Radialista Mário Helênio G. Silveira 1911
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
América Mineiro U20 Team Logo América Mineiro U20 Estádio das Alterosas M. Gonçalves Milagres
Atletico-MG U20 Team Logo Atletico-MG U20 Centro de Treinamento Cidade do Galo
Cruzeiro U20 Team Logo Cruzeiro U20 Centro de Treinamento Cidade do Galo
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
Águia de Marabá Team Logo Águia de Marabá Estádio Municipal Zinho de Oliveira J. Galvão Gonçalves 1982
Bragantino PA Team Logo Bragantino PA Estádio Leandro Pinheiro J. Santos do Amaral 1975
Castanhal Team Logo Castanhal Estádio Maximino Porpino Filho R. Melo Silva 1924
Independente PA Team Logo Independente PA Estádio Municipal Antônio Dias S. Dias Neves 1972
Paragominas Team Logo Paragominas Arena Verde R. Melo Silva 2012
Paysandu Team Logo Paysandu Estádio Leônidas Sodré de Castro M. Fernandes Figueiredo 1914
Remo Team Logo Remo Estádio Estadual Jornalista Edgar Augusto Proença M. Ribeiro Cabo 1905
Tuna Luso Team Logo Tuna Luso Estádio Francisco Vasques J. Amaral Teixeira 1903
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
Atlético Cajazeirense Team Logo Atlético Cajazeirense Estádio Perpétuo Corrêa Lima J. Alves 1948
Auto Esporte Team Logo Auto Esporte Estádio Leonardo Vinagre da Silveira J. Vieira da Silva 1936
Botafogo PB Team Logo Botafogo PB Estádio José Américo de Almeida Filho L. Camargo Egert 1931
Campinense Team Logo Campinense Estádio Governador Ernani Sátyro L. do Nascimento Junior 1915
CSP Team Logo CSP Estádio Leonardo Vinagre da Silveira J. Alves dos Santos 1996
Nacional de Patos Team Logo Nacional de Patos Estádio José Cavalcanti W. Pereira Xavier Lima 1961
Sousa Team Logo Sousa Estádio Governador Antônio Mariz R. Barbosa Coutinho 1991
Treze Team Logo Treze Estádio Governador Ernani Sátyro S. Lacerda 1925
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
Athletico PR Team Logo Athletico PR Arena de Baixada L. Scolari 1924
Cascavel Team Logo Cascavel Estádio Municipal Amadores Theodoro Colombelli A. Ferreira dos Santos 2001
Cianorte Team Logo Cianorte Estádio Municipal Olímpico Albino Turbay A. Tadeu Gallo 2002
Coritiba Team Logo Coritiba Estádio Major Antônio Couto Pereira A. Cardoso de Oliveira 1909
Foz do Iguaçu Team Logo Foz do Iguaçu Estádio do ABC J. Lima Negreiros 1996
Londrina Team Logo Londrina Estádio Municipal Jacy Scaff A. Batista 1956
Maringá Team Logo Maringá Estádio Regional Willie Davids J. Fernandes Castilho 2010
Operário PR Team Logo Operário PR Estádio Germano Krüger R. Silva Guanaes 1912
Rio Branco PR Team Logo Rio Branco PR Complexo Poliespotivo Fernando Scharbub Farah P. Massaro 1913
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
Foz do Iguaçu Team Logo Foz do Iguaçu Estádio do ABC J. Lima Negreiros 1996
Prudentópolis Team Logo Prudentópolis Estádio Municipal Newton Agibert P. Massaro 2007
PSTC Team Logo PSTC Estádio Municipal Ubirajara Medeiros R. Vital 1994
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
Paraná U19 Team Logo Paraná U19 Estádio Érton Coelho de Queiroz
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
CA Linense Team Logo CA Linense Estádio Municipal Gilberto Siqueira Lopes J. Alves Vallim 1927
Comercial Team Logo Comercial Estádio Dr. Francisco de Palma Travassos L. Marciano 1911
Juventus Team Logo Juventus Estádio Conde Rodolfo Crespi M. Barbosa @juventusfc 1924
Monte Azul Team Logo Monte Azul Estádio Otacília Patrício Arroyo R. Davino da Silva 1920
Noroeste Team Logo Noroeste Estádio Dr. Alfredo de Castilho L. Martins 1910
Novorizontino Team Logo Novorizontino Estádio Dr. Jorge Ismael de Biasi E. Baptista 1973
Oeste Team Logo Oeste Arena Barueri S. de Freitas 1921
Ponte Preta Team Logo Ponte Preta Estádio Moisés Lucarelli H. Pinto dos Anjos 1900
Portuguesa Santista Team Logo Portuguesa Santista Estádio Úlrico Mursa L. Camargo Egert 1917
Primavera SP Team Logo Primavera SP Estádio Ítalo Mário Limongi L. Camargo Egert 1927
Rio Claro Team Logo Rio Claro Estádio Dr. Augusto Schmidt Filho M. da Silva Grippe 1909
São Caetano Team Logo São Caetano Estádio Municipal Anacleto Campanella A. Rodrigues Arruda 1989
Taubaté Team Logo Taubaté Estádio Joaquim de Morais Filho M. Martelotte 1914
Velo Clube Team Logo Velo Clube Estádio Benito Agnelo Castellano A. Felix da Silva 1910
XV de Piracicaba Team Logo XV de Piracicaba Estádio Barão de Serra Negra C. de Andrade Raphaelli 1913
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
Bandeirante SP Team Logo Bandeirante SP Estádio Municipal Pedro Marin Berbel P. Vieira Rosa 1923
Barretos Team Logo Barretos Estádio Antônio Gomes Martins U. de Arruda 1960
Capivariano Team Logo Capivariano Arena Capivari E. Sizenando Teixeira Filho 1918
Comercial Team Logo Comercial Estádio Dr. Francisco de Palma Travassos L. Marciano 1911
Desportivo Brasil Team Logo Desportivo Brasil Estádio Ernesto Rocco F. Gonçalves Toth Tonelli 2005
EC São Bernardo Team Logo EC São Bernardo Estádio Humberto de Alencar Castelo Branco V. Martins Junior 1928
Marília Team Logo Marília Estádio Municipal Bento de Abreu Sampaio Vidal G. de Cássio Alves 1942
Matonense Team Logo Matonense Estádio Dr. Hudson Buck Pereira C. de Andrade Raphaelli 1976
Nacional SP Team Logo Nacional SP Estádio Nicolau Alayon R. Perpetuo da Silva 1919
Noroeste Team Logo Noroeste Estádio Dr. Alfredo de Castilho L. Martins 1910
Olímpia Team Logo Olímpia Estádio Municipal Maria Teresa Breda V. Tadei 1946
Rio Preto Team Logo Rio Preto Estádio Anísio Hadad R. Fonseca 1919
São José EC Team Logo São José EC Estádio Municipal Dr. Mário Martins Pereira J. de Oliveira 1933
Sertãozinho Team Logo Sertãozinho Estádio Municipal Frederico Dalmazo A. Alves Ferreira 1944
Votuporanguense Team Logo Votuporanguense Estádio Municipal Dr. Plínio Marin T. de Oliveira Santos 2009
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
Batatais Team Logo Batatais Estádio Doutor Oswaldo Scatena L. Ferreira Dos Santos 1919
Fernandópolis Team Logo Fernandópolis Estádio Municipal Cláudio Rodante J. Viriato Mendes 1961
Flamengo SP Team Logo Flamengo SP Estádio Municipal Antônio Soares de Oliveira 1954
Independente SP Team Logo Independente SP Estádio Comendador Agostinho Prada R. Revelino Jandoso 1944
Manthiqueira Team Logo Manthiqueira Estádio Municipal Professor Dario Rodrigues Leite L. Domingos 2005
Paulista Team Logo Paulista Estádio Dr. Jayme Pinheiro de Ulhôa Cintra E. Vieira 1909
Penapolense Team Logo Penapolense Estádio Municipal Tenente Carriço E. Alcântara 1944
São Carlos Team Logo São Carlos Estádio Prof. Luís Augusto de Oliveira O. Curi Junior 2004
Uniao Sao Joao Team Logo Uniao Sao Joao Estádio Dr. Hermínio Ometto M. Ribeiro 1981
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
Água Santa U20 Team Logo Água Santa U20 Estadio Distrital Vila Alice (Diadema, São Paulo)
Comercial U20 Team Logo Comercial U20 Estádio Dr. Francisco de Palma Travassos
Desportivo Brasil U20 Team Logo Desportivo Brasil U20 Centro de Treinamento Desportivo Brasil
Flamengo SP U20 Team Logo Flamengo SP U20 Estádio Municipal Antônio Soares de Oliveira
Juventus U20 Team Logo Juventus U20 Estádio Conde Rodolfo Crespi
Nacional SP U20 Team Logo Nacional SP U20 Estádio Nicolau Alayon
Oeste U20 Team Logo Oeste U20 Centro de Treinamento Vila Porto
Osasco Audax U20 Team Logo Osasco Audax U20 Estádio Municipal Prefeito José Liberatti
Palmeiras U20 Team Logo Palmeiras U20 Academia de Futebol 2 Palmeiras
Portuguesa U20 Team Logo Portuguesa U20 Estádio Dr. Oswaldo Teixeira Duarte
Santos U20 Team Logo Santos U20 Centro de Treinamento Meninos da Vila
São Caetano U20 Team Logo São Caetano U20 Centro Recreativo Esportivo Fundação
Taubaté U20 Team Logo Taubaté U20 Estádio Joaquim de Morais Filho
União Mogi U20 Team Logo União Mogi U20 Estádio Municipal Francisco Ribeiro Nogueira
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
Ferroviária W Team Logo Ferroviária W Estádio Municipal Dr. Adhemar de Barros R. Batista Bezerra
São José W Team Logo São José W Estádio Municipal Dr. Mário Martins Pereira G. Giudice
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
Afogados Team Logo Afogados Estádio Valdemar Viana de Araújo A. Roque 2013
Náutico Team Logo Náutico Itaipava Arena Pernambuco L. Cavalcanti 1901
Salgueiro Team Logo Salgueiro Estádio Cornélio de Barros Muniz S. Nicoladelli 2005
Santa Cruz Team Logo Santa Cruz Estádio Jóse do Rego Maciel M. Martelotte 1914
Sport Recife Team Logo Sport Recife Estádio Adelmar da Costa Carvalho E. Alves Moreira 1905
Vera Cruz Team Logo Vera Cruz Estádio Municipal Severino Cândido Carneiro G. Rocha Lisboa 1960
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
4 de Julho Team Logo 4 de Julho Estádio Municipal de Ytacoatiara E. Sacramento Filho 1987
Altos Team Logo Altos Estádio Municipal Felipe Raulino F. Tonet
Flamengo PI Team Logo Flamengo PI Estádio Municipal Lindolfo Monteiro H. Saran 1937
Parnahyba Team Logo Parnahyba Estádio Municipal Pedro Alelaf P. de Siqueira Manta 1913
Ríver Team Logo Ríver Estádio Municipal Lindolfo Monteiro W. Kafrume Nassif Lemos 1946
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
América Mineiro Team Logo América Mineiro Estádio Raimundo Sampaio V. Carmo Mancini 1912
Atlético Mineiro Team Logo Atlético Mineiro Estádio Raimundo Sampaio E. Coudet 1908
Avaí Team Logo Avaí Estádio Aderbal Ramos da Silva F. Bento da Cunha 1923
Brasil de Pelotas Team Logo Brasil de Pelotas Estádio Bento da Silva Freitas R. Zimmermann 1911
Ceará Team Logo Ceará Estádio Governador Plácido Aderaldo Castelo G. Morínigo Vázquez 1914
Chapecoense Team Logo Chapecoense Arena Condá B. Marques Fernandes Pivetti 1973
Criciúma Team Logo Criciúma Estádio Heriberto Hülse C. Tencati 1947
Cruzeiro Team Logo Cruzeiro Estádio Governador Magalhães Pinto P. Pezzolano Suárez 1921
Figueirense Team Logo Figueirense Estádio Orlando Scarpelli Cristóvão Borges 1921
Flamengo Team Logo Flamengo Estadio Jornalista Mário Filho V. de Oliveira Lopes Pereira 1895
Fluminense Team Logo Fluminense Estadio Jornalista Mário Filho F. Diniz Silva 1902
Grêmio Team Logo Grêmio Arena do Grêmio R. Portaluppi 1903
Internacional Team Logo Internacional Estádio José Pinheiro Borda L. Venker de Menezes 1909
Joinville Team Logo Joinville Arena Joinville G. Dal Pozzo 1976
Londrina Team Logo Londrina Estádio Municipal Jacy Scaff A. Batista 1956
Paraná Team Logo Paraná Estádio Durival de Britto e Silva J. Feitosa Alves 1989
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
Gênus Team Logo Gênus Estádio Aluízio Ferreira de Oliveira Itrio 1981
Pimentense Team Logo Pimentense Estádio Luiz Alves Athaíde 1987
Real Ariquemes Team Logo Real Ariquemes Estádio Municipal Gentil Valério A. Lima
Rondoniense Team Logo Rondoniense Estádio Aluízio Ferreira de Oliveira I. da Luz 2006
Uniao Cacoalense Team Logo Uniao Cacoalense Estádio Municipal Aglair Tonelli Nogueira 1982
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
Atlético Roraima Team Logo Atlético Roraima Estádio Flamarion Vasconcelos W. de Souza Caldas Filho 1944
Baré Team Logo Baré Estádio da Vila Olímpica Roberto Marinho A. Domingos Lana 1946
Náutico RR Team Logo Náutico RR Estádio da Vila Olímpica Roberto Marinho M. Pereira 1962
Real Team Logo Real Estádio Raimundo Ribeiro de Souza R. de Moura Ramos 2011
São Raimundo RR Team Logo São Raimundo RR Estádio Flamarion Vasconcelos F. Moura Viana 1963
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
Água Santa U20 Team Logo Água Santa U20 Estadio Distrital Vila Alice (Diadema, São Paulo)
América Mineiro U20 Team Logo América Mineiro U20 Estádio das Alterosas M. Gonçalves Milagres
Atletico-MG U20 Team Logo Atletico-MG U20 Centro de Treinamento Cidade do Galo
Avaí U20 Team Logo Avaí U20 Estádio Aderbal Ramos da Silva
Bahia U20 Team Logo Bahia U20 Estádio Humberto de Alencar Castelo Branco
Botafogo U20 Team Logo Botafogo U20 Centro de Formação de Atletas TROPS
Ceará U20 Team Logo Ceará U20 Estádio Vereador José Feres
Comercial U20 Team Logo Comercial U20 Estádio Dr. Francisco de Palma Travassos
Cruzeiro U20 Team Logo Cruzeiro U20 Centro de Treinamento Cidade do Galo
Desportivo Brasil U20 Team Logo Desportivo Brasil U20 Centro de Treinamento Desportivo Brasil
Flamengo SP U20 Team Logo Flamengo SP U20 Estádio Municipal Antônio Soares de Oliveira
Juventus U20 Team Logo Juventus U20 Estádio Conde Rodolfo Crespi
Linense U20 Team Logo Linense U20 Estádio Municipal Gilberto Siqueira Lopes
Nacional SP U20 Team Logo Nacional SP U20 Estádio Nicolau Alayon
Oeste U20 Team Logo Oeste U20 Centro de Treinamento Vila Porto
Osasco Audax U20 Team Logo Osasco Audax U20 Estádio Municipal Prefeito José Liberatti
Palmeiras U20 Team Logo Palmeiras U20 Academia de Futebol 2 Palmeiras
Portuguesa U20 Team Logo Portuguesa U20 Estádio Dr. Oswaldo Teixeira Duarte
Santos U20 Team Logo Santos U20 Centro de Treinamento Meninos da Vila
São Caetano U20 Team Logo São Caetano U20 Centro Recreativo Esportivo Fundação
Taubaté U20 Team Logo Taubaté U20 Estádio Joaquim de Morais Filho
União Mogi U20 Team Logo União Mogi U20 Estádio Municipal Francisco Ribeiro Nogueira
Vitoria U20 Team Logo Vitoria U20 Estádio Jodilton Souza
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
America SE Team Logo America SE Estádio Durval Feitosa G. Litiere 1942
Confiança Team Logo Confiança Estádio Estadual Lourival Baptista V. Eutrópio 1936
Estanciano Team Logo Estanciano Estádio Governador Augusto Franco V. Moreira 1956
Itabaiana Team Logo Itabaiana Estádio Etelvino Mendonça L. Caitano de Campos 1938
Lagarto Team Logo Lagarto Estádio Paulo Barreto de Menezes G. Sales do Nascimento 2009
Sergipe Team Logo Sergipe Estádio Estadual Lourival Baptista R. Jaques 1909
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
América Mineiro Team Logo América Mineiro Estádio Raimundo Sampaio V. Carmo Mancini 1912
Athletico PR Team Logo Athletico PR Arena de Baixada L. Scolari 1924
Atlético GO Team Logo Atlético GO Estádio Antônio Accioly E. Felipe de Souza 1937
Atlético Mineiro Team Logo Atlético Mineiro Estádio Raimundo Sampaio E. Coudet 1908
Avaí Team Logo Avaí Estádio Aderbal Ramos da Silva F. Bento da Cunha 1923
Botafogo Team Logo Botafogo Estádio Nilton Santos L. Ribeiro de Castro 1904
Bragantino Team Logo Bragantino Estádio Nabi Abi Chedid M. Freitas Rocha da Silva 1928
Ceará Team Logo Ceará Estádio Governador Plácido Aderaldo Castelo G. Morínigo Vázquez 1914
Corinthians Team Logo Corinthians Arena Corinthians F. Lázaro 1910
Coritiba Team Logo Coritiba Estádio Major Antônio Couto Pereira A. Cardoso de Oliveira 1909
Cuiabá Team Logo Cuiabá Arena Pantanal I. Abreu Vieira 2001
Flamengo Team Logo Flamengo Estadio Jornalista Mário Filho V. de Oliveira Lopes Pereira 1895
Fluminense Team Logo Fluminense Estadio Jornalista Mário Filho F. Diniz Silva 1902
Fortaleza Team Logo Fortaleza Estádio Governador Plácido Aderaldo Castelo J. Vojvoda 1918
Goiás Team Logo Goiás Estádio de Hailé Pinheiro A. Ferreira 1943
Internacional Team Logo Internacional Estádio José Pinheiro Borda L. Venker de Menezes 1909
Juventude Team Logo Juventude Estádio Alfredo Jaconi C. Juarez Roth 1913
Palmeiras Team Logo Palmeiras Allianz Parque A. Moreira Ferreira 1914
Santos Team Logo Santos Estádio Urbano Caldeira O. Hellmann 1912
São Paulo Team Logo São Paulo Estádio Cícero Pompeu de Toledo R. Mücke Ceni 1930
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
Bahia Team Logo Bahia Arena Fonte Nova R. Alves Paiva 1931
Brusque Team Logo Brusque Estádio Augusto Bauer G. Kleina 1987
Chapecoense Team Logo Chapecoense Arena Condá B. Marques Fernandes Pivetti 1973
CRB Team Logo CRB Estádio Rei Pelé U. Louzer Filho 1912
Criciúma Team Logo Criciúma Estádio Heriberto Hülse C. Tencati 1947
Cruzeiro Team Logo Cruzeiro Estádio Governador Magalhães Pinto P. Pezzolano Suárez 1921
CSA Team Logo CSA Estádio Rei Pelé A. Rodrigues da Silva 1913
Grêmio Team Logo Grêmio Arena do Grêmio R. Portaluppi 1903
Guarani Team Logo Guarani Estádio Brinco de Ouro da Princesa M. Batista Junior 1911
Ituano Team Logo Ituano Estádio Municipal Dr. Novelli Júnior C. Pimentel 1947
Londrina Team Logo Londrina Estádio Municipal Jacy Scaff A. Batista 1956
Náutico Team Logo Náutico Itaipava Arena Pernambuco L. Cavalcanti 1901
Novorizontino Team Logo Novorizontino Estádio Dr. Jorge Ismael de Biasi E. Baptista 1973
Operário PR Team Logo Operário PR Estádio Germano Krüger R. Silva Guanaes 1912
Ponte Preta Team Logo Ponte Preta Estádio Moisés Lucarelli H. Pinto dos Anjos 1900
Sampaio Corrêa Team Logo Sampaio Corrêa Estádio Governador João Castelo Ribeiro Gonçalves L. Condé 1923
Sport Recife Team Logo Sport Recife Estádio Adelmar da Costa Carvalho E. Alves Moreira 1905
Tombense Team Logo Tombense Estádio Antônio Guimarães de Almeida B. Marques Fernandes Pivetti 1914
Vasco da Gama Team Logo Vasco da Gama Estádio Club de Regatas Vasco da Gama M. Nogueira Barbieri 1898
Vila Nova Team Logo Vila Nova Estádio Onésio Brasileiro Alvarenga C. dos Santos Oliveira 1943
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
ABC Team Logo ABC Estádio Maria Lamas Farache F. Marchiori Lavagnolli 1915
Altos Team Logo Altos Estádio Municipal Felipe Raulino F. Tonet
Aparecidense Team Logo Aparecidense Estádio Annibal Batista de Toledo M. de Araújo Júnior 1985
Botafogo PB Team Logo Botafogo PB Estádio José Américo de Almeida Filho L. Camargo Egert 1931
Botafogo SP Team Logo Botafogo SP Estádio Santa Cruz P. Baier 1918
Brasil de Pelotas Team Logo Brasil de Pelotas Estádio Bento da Silva Freitas R. Zimmermann 1911
Campinense Team Logo Campinense Estádio Governador Ernani Sátyro L. do Nascimento Junior 1915
Confiança Team Logo Confiança Estádio Estadual Lourival Baptista V. Eutrópio 1936
EC São José Team Logo EC São José Estádio do Passo d'Areia T. Gomes Pacheco 1913
FC Atlético Cearense Team Logo FC Atlético Cearense Estádio Municipal Presidente Getúlio Vargas M. Barbosa Gomes 1997
Ferroviário Team Logo Ferroviário Estádio Municipal Presidente Getúlio Vargas P. Kobayashi 1933
Figueirense Team Logo Figueirense Estádio Orlando Scarpelli Cristóvão Borges 1921
Floresta Team Logo Floresta Estádio Felipe Santiago L. do Nascimento Junior 1954
Mirassol Team Logo Mirassol Estádio José Maria de Campos Maia R. Catalá Salgado Junior 1925
Paysandu Team Logo Paysandu Estádio Leônidas Sodré de Castro M. Fernandes Figueiredo 1914
Remo Team Logo Remo Estádio Estadual Jornalista Edgar Augusto Proença M. Ribeiro Cabo 1905
Vitória Team Logo Vitória Estádio Manoel Barradas J. Batista Donizete Dressler Burse 1899
Volta Redonda Team Logo Volta Redonda Estádio Municipal General Raulino de Oliveira R. De Albuquerque Correa 1976
Ypiranga Erechim Team Logo Ypiranga Erechim Estádio Olímpico Colosso da Lagoa L. Vieira 1924
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
4 de Julho Team Logo 4 de Julho Estádio Municipal de Ytacoatiara E. Sacramento Filho 1987
Afogados Team Logo Afogados Estádio Valdemar Viana de Araújo A. Roque 2013
Aimoré Team Logo Aimoré Estádio João Corrêa da Silveira E. da Rosa 1936
América RN Team Logo América RN Arena das Dunas J. Brigatti 1915
Anápolis Team Logo Anápolis Estádio Municipal Jonas Duarte L. Coelho Winck 1946
ASA Team Logo ASA Estádio Municipal Coaracy da Mata Fonseca E. de Toledo Piza 1952
Atlético Alagoinhas Team Logo Atlético Alagoinhas Estádio Antônio de Figueiredo Carneiro Agnado Liz 1970
Bahia de Feira Team Logo Bahia de Feira Estádio Alberto Oliveira J. Ângelo da Silva 1937
Brasiliense Team Logo Brasiliense Estádio Maria de Lourdes Abadia L. Neto 2000
Caldense Team Logo Caldense Estádio Dr. Ronaldo Junqueira G. Rodrigues 1925
Cascavel Team Logo Cascavel Estádio Municipal Amadores Theodoro Colombelli A. Ferreira dos Santos 2001
Castanhal Team Logo Castanhal Estádio Maximino Porpino Filho R. Melo Silva 1924
Caxias Team Logo Caxias Estádio Francisco Stédile T. Carvalho de Oliveira 1935
Ceilândia Team Logo Ceilândia Estádio Maria de Lourdes Abadia A. de Almeida 1979
Cianorte Team Logo Cianorte Estádio Municipal Olímpico Albino Turbay A. Tadeu Gallo 2002
Crato Team Logo Crato Estádio Municipal Governador Virgílio Távora I. Oliveira Costa Souza 1997
CSE Team Logo CSE Estádio Municipal Juca Sampaio G. Nascimento 1947
Ferroviária Team Logo Ferroviária Estádio Municipal Dr. Adhemar de Barros E. Blumer 1950
Globo Team Logo Globo Estádio Manoel Dantas Barreto L. Borba
Grêmio Anápolis Team Logo Grêmio Anápolis Estádio Municipal Jonas Duarte G. Ramos da Silva
Icasa Team Logo Icasa Estádio Mauro Sampaio L. Caitano de Campos 1963
Inter de Limeira Team Logo Inter de Limeira Estádio Major José Levy Sobrinho R. Rodrigues da Silva 1913
Iporá Team Logo Iporá Estádio Francisco José Ferreira L. de Sousa Barbosa 2000
Jacuipense Team Logo Jacuipense Estádio Eliel Martins R. das Chagas 1965
Juazeirense Team Logo Juazeirense Estádio Adauto Moraes R. das Chagas 2006
Juventus SC Team Logo Juventus SC Estádio João Marcatto W. De Mattia 1966
Lagarto Team Logo Lagarto Estádio Paulo Barreto de Menezes G. Sales do Nascimento 2009
Marcílio Dias Team Logo Marcílio Dias Estádio Doutor Hercílio Luz L. Magalhães 1919
Moto Club MA Team Logo Moto Club MA Estádio Municipal Nhozinho Santos W. Kafrume Nassif Lemos 1937
Náutico RR Team Logo Náutico RR Estádio da Vila Olímpica Roberto Marinho M. Pereira 1962
Nova Iguaçu Team Logo Nova Iguaçu Estádio Jânio de Moraes C. de Carvalho Vitor 1990
Oeste Team Logo Oeste Arena Barueri S. de Freitas 1921
Operário Ltda Team Logo Operário Ltda Arena Pantanal L. Dias 2002
Paraná Team Logo Paraná Estádio Durival de Britto e Silva J. Feitosa Alves 1989
Portuguesa RJ Team Logo Portuguesa RJ Estádio do Sport Lisboa e Benfica F. da Silva Surian 1924
Prospera Criciuma Team Logo Prospera Criciuma Estádio Engenheiro Mário Balsini E. Hartkopp
Real Noroeste Team Logo Real Noroeste Estádio José Olímpio da Rocha Duzinho 2008
Rio Branco Team Logo Rio Branco Arena Acreana F. de Assis Araujo 1919
Santa Cruz Team Logo Santa Cruz Estádio Jóse do Rego Maciel M. Martelotte 1914
Santo André Team Logo Santo André Estádio Bruno José Daniel R. da Cunha Pereira 1967
São Bernardo Team Logo São Bernardo Estádio Primeiro de Maio M. Zanardi Gomes da Silva 2004
São Luiz Team Logo São Luiz Estádio 19 de Outubro W. Cirilo de Campos 1938
São Raimundo AM Team Logo São Raimundo AM Estádio Roberto Simonsen A. Domingos Lana 1918
São Raimundo RR Team Logo São Raimundo RR Estádio Flamarion Vasconcelos F. Moura Viana 1963
Sergipe Team Logo Sergipe Estádio Estadual Lourival Baptista R. Jaques 1909
Sousa Team Logo Sousa Estádio Governador Antônio Mariz R. Barbosa Coutinho 1991
Tocantinópolis Team Logo Tocantinópolis Estádio João Ribeiro J. do Nascimento Moreira 1989
Trem Team Logo Trem Estádio Milton Corrêa S. Frazão 1947
Tuna Luso Team Logo Tuna Luso Estádio Francisco Vasques J. Amaral Teixeira 1903
URT Team Logo URT Estádio Zama Maciel R. Severo 1939
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
Aquidauanense Team Logo Aquidauanense Estádio da Noroeste M. de Oliveira 2001
Chapadão Team Logo Chapadão Estádio Municipal de Chapadão 1981
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
# Logo Meno Štadión Tréner Twitter Založenie
Gurupi Team Logo Gurupi Estádio Gilberto Resende Rocha O. de Oliveira 1988
Interporto Team Logo Interporto Estádio General Sampaio W. Araujo de Sena 1990
Palmas Team Logo Palmas Estádio Municipal Nílton Santos P. Pedreira Caroço 1997
Tocantinópolis Team Logo Tocantinópolis Estádio João Ribeiro J. do Nascimento Moreira 1989
Tocantins Miracema Team Logo Tocantins Miracema Estádio Castanheirão A. Moreira de Oliveira 1993