Darktip: Tipy na futbal
DarkTip Logo - Powered by Science
Futbalové predpovede podľa krajín

Oleksandria vs Vorskla tipy na futbal 01/04/2023

Oleksandria vs Vorskla tipy na futbalový zápas 01/04/2023.

Začiatok 01 April 2023 13:00
Oleksandria logo Oleksandria

Tréner R. Rotan

D D D D D
33%
NS
40%
Vorskla logo Vorskla

Tréner V. Skripnik

D D L D W

Tipy na futbalový zápas Oleksandria vs Vorskla

01/04/2023 Oleksandria vs Vorskla tipy na fubtalový zápas je kalkulovaný sofistikovaným matematickým algoritmom bez akéhokoľvek ľudského zásahu. Algoritmus je samoučiaci sa a upravuje sa tak aby dosahoval čo najlepšie výsledky. Tieto výsledky sú spätne overované a v sekcií tipy na futbal tak ukazujeme len ligy a zápasy s najvyššou predikčnou presnosťou. Percento zvýraznené zelenou je výška matematickej hodnoty a je tým najdôležitejším údajom. Dostali sme ho tak, že sme porovnali kurz stávkovej a náš férový kurz.

Máme jediný cieľ. Zarobiť Ti čo najviac peňazí aby sa tvoja skúsenosť premenila na dlhodobé partnerstvo. Vytvor si konto aspoň v troch stávkových kanceláriách - porovnávaj kurzy a vsádzaj len tam kde je najlepší. Naštuduj si ako používať matematické tipy na futbal a začni pre istotu s drobnými. Pre lepší výsledok venuj analýze každého zápasu aspoň 15 minút.

Všimni si tiež farby v hlavičkách tabuliek. Každá farba znamená inú kvalitu predpovede daného tipu. Bez farby = nevyhodnocované, Zelená = Vysoká kvalita, Žltá = Dobrá kvalita, Oranžová = Priemerná kvalita a Červená = Zlá kvalita. Toto je cenná informácia hlavne pre tých čo chcú tip na presný výsledok, nakoľko u tohto druhu stávky nerobíme porovnanie s kurzom stávkovej. Pre dobrých tipérov je tiež použiteľná informácia o nepredvídateľných tipoch (červená farba).

Oleksandria vs Vorskla Plánované vzájomné zápasy

Po penaltovom rozstrele Zápas skončil po predĺžení

#
Dátum
Liga
Štadión
Domáci
Skóre Hostia
01/04/2023 13:00:00 Premier League KSK Nika Oleksandria NS Vorskla

Oleksandria Minúta Vorskla Skóre Poznámka

Oleksandria zostavy

Č
Meno
Poz.
G
M
Váha
Nah.

Vorskla zostavy

Č
Meno
Poz.
G
M
Váha
Nah.

Štadión KSK Nika

Mesto: Aleksandriya, vul. Shevchenka 58-6

Kapacita: 7000

Povrch: grass

KSK Nika