Darktip: Tipy na futbal
DarkTip Logo - Powered by Science
Futbalové predpovede podľa krajín

FAQ

Ako si môžem byť istý, že Darktip nie je podvod?

Na internete sú stovky tipovacích servisov a povedzme si úprimne – drvivá väčšina z nich sú podvody. Ak vidíte slogany slová ako „kúpené zápasy“, „zaručené výhry“ a podobné, môžete si byť celkom istí, že sa okolo vás deje niečo nekalé.

Aby som odpovedal na vašu otázku: Darktip sa spojil so Stripe a všetky platby sú zabezpečené prostredníctvom tohto lídra na trhu online platieb. Darktip  nemá žiadny prístup k Vašim platobným údajom. Ak chcete overiť partnerstvo, kontaktujte podporu Stripe a opýtajte sa ich na legitimitu Darktip.sk.

V čom sú futbalové predpovede od Darktip lepšie?

Každý môže prísť so vzorcom a tvrdiť, „vytvorili sme futbalové predpovede“. Toto by bolo skutočne pravdivé tvrdenie, je tu však jeden problém. Tieto takzvané futbalové predpovede by s najväčšou pravdepodobnosťou viedli k prehre.

Darktip používa samoučiace sa algoritmy na neustále zlepšovanie svojich vzorcov a kľúčovým bodom je spätná validácia a spätná väzba. Tento nástroj (AI) funguje bez akéhokoľvek manuálneho – napasovania človekom a na konci rozdeľuje výsledky do 4 kategórií – vysoká, dobrá, stredná a zlá kvalita tipov.

Znamená to, že vysoká predvídateľnosť je zaručený úspech?

Minulý úspech nie je nikdy zárukou. Vidíme to vo financiách, nehnuteľnostiach... v podstate všade. Videli sme ligy, ktoré za mesiac prešli z vysokej predvídateľnosti do slabej. Nestáva sa to príliš často, ale stále sa to stáva. Netreba zabúdať, že AI každý deň tvrdo pracuje na zlepšovaní vzorcov, aby sa dostali z nekvalitného spektra na to najlepšie.

Cieľom Darktip nie je staviť 1000 na jeden zápas, ale 1 na 1000 zápasov a udržať si štatistickú výhodu (5-25%). Cieľom je zarobiť peniaze rovnakým spôsobom ako stávkové kancelárie.

Zaplatil som, ale stále nemám prístup k futbalovým tipom

Vo väčšine prípadov sú naše futbalové predpovede prístupné okamžite po zaplatení. Príležitostne môže náš systém rozpoznať platbu za niekoľko minút alebo dokonca hodín. Nerobte paniku. Je to na ceste. Ak to trvá dlhšie ako 3 hodiny, pošlite nám e-mail na adresu info@darktip.sk.

Ako funguje členstvo?

Tipy na futbal od Darktip fungujú na mesačnom členstve. Zrušiť môžete skutočne kedykoľvek, ale za zostávajúci čas do konca mesiaca Darktip nevracia žiadne peniaze. Ak ste sa prihlásili omylom, ihneď nám pošlite e-mail na adresu info@darktip.sk - pri takýchto príležitostiach vždy vraciame peniaze.

Môžem vkladať peniaze a uzatvárať stávky na stránke Darktip?

Nie. Darktip má byť komunitou tipérov ktorá zdieľa rady a poskytuje nástroje. Na našej webovej stránke nemôžete reálne tipovať. Čo môžete urobiť, je kúpiť si prístup k matematickým futbalovým tipom a hodnotným stávkam.