Darktip: Tipy na futbal
DarkTip Logo - Powered by Science
Mo Tu We Th Fr Sa Su
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345
Futbalové predpovede podľa krajín
# Start Domáci Skóre Hostia HT
08:45 Newcastle Jets Newcastle Jets logo 4-0 Brisbane Roar logo Brisbane Roar 0-0
# Start Domáci Skóre Hostia HT
19:45 Standard Liège Standard Liège logo 3-1 AS Eupen logo AS Eupen 2-1
# Start Domáci Skóre Hostia HT
16:00 Varaždin Varaždin logo 1-0 Slaven Koprivnica logo Slaven Koprivnica 0-0
# Start Domáci Skóre Hostia HT
20:00 Manchester City Manchester City logo 1-0 Arsenal logo Arsenal 0-0
# Start Domáci Skóre Hostia HT
20:00 Lorient Lorient logo 2-1 Rennes logo Rennes 2-0
# Start Domáci Skóre Hostia HT
19:30 RB Leipzig RB Leipzig logo 2-1 VfB Stuttgart logo VfB Stuttgart 1-0
# Start Domáci Skóre Hostia HT
13:30 PS TNI PS TNI logo NS Persita logo Persita
# Start Domáci Skóre Hostia HT
19:30 Cagliari Cagliari logo 2-1 SPAL logo SPAL 1-1
# Start Domáci Skóre Hostia HT
03:05 Atlas Atlas logo 2-2 Santos Laguna logo Santos Laguna 0-1
# Start Domáci Skóre Hostia HT
20:00 Almería Almería logo 3-1 Espanyol logo Espanyol 1-0
# Start Domáci Skóre Hostia HT
20:00 Racing Santander Racing Santander logo 1-1 Tenerife logo Tenerife 1-0
# Start Domáci Skóre Hostia HT
17:00 Göztepe Göztepe logo 3-1 Bandırmaspor logo Bandırmaspor 2-1
# Start Domáci Skóre Hostia HT
17:00 Beşiktaş Beşiktaş logo 3-0 Alanyaspor logo Alanyaspor 1-0
# Start Domáci Skóre Hostia HT
00:30 Defensor Sporting Defensor Sporting logo 2-4 Boston River logo Boston River
07:00 Botev Plovdiv Botev Plovdiv logo 0-1 Spartak Moskva logo Spartak Moskva
08:00 Crvena Zvezda Crvena Zvezda logo 3-2 Austria Lustenau logo Austria Lustenau 1-1
08:00 Partizan Partizan logo 0-1 Horsens logo Horsens
08:00 LASK Linz LASK Linz logo 1-1 Nieciecza logo Nieciecza
09:00 Makhachkala Makhachkala logo 4-0 Spartak Nal'chik logo Spartak Nal'chik
10:00 Arka Gdynia Arka Gdynia logo Stomil Olsztyn logo Stomil Olsztyn
10:00 Odra Opole Odra Opole logo 3-1 SKRA Częstochowa logo SKRA Częstochowa 1-1
10:00 HamKam HamKam logo 0-5 KFUM logo KFUM 0-2
10:00 Beroe Beroe logo 3-2 Makedonija logo Makedonija
10:00 Puszcza Niepołomice Puszcza Niepołomice logo 3-0 Wieczysta Kraków logo Wieczysta Kraków
10:45 Bayern München II Bayern München II logo 0-1 Stuttgarter Kickers logo Stuttgarter Kickers
11:00 Bravo Bravo logo 1-2 Hartberg logo Hartberg 1-1
11:30 Randers Randers logo 5-1 SønderjyskE logo SønderjyskE 1-1
12:00 Midtjylland Midtjylland logo OB logo OB 3-0
12:00 TPS TPS logo Jazz logo Jazz
12:00 Vålerenga Vålerenga logo 4-1 Sarpsborg 08 logo Sarpsborg 08 1-0
12:00 Rosenborg Rosenborg logo 1-1 Tromsø logo Tromsø 0-1
12:00 Domžale Domžale logo 4-3 Aluminij logo Aluminij 3-2
12:00 Zagłębie Sosnowiec Zagłębie Sosnowiec logo 3-3 Ružomberok logo Ružomberok 2-1
12:00 Wisła Kraków Wisła Kraków logo 1-3 LASK Linz logo LASK Linz 1-0
12:00 Notodden Notodden logo 1-4 Odd logo Odd
12:00 TPS TPS logo 0-1 Atlantis logo Atlantis
12:30 Hebar 1918 Hebar 1918 logo Kaspiy logo Kaspiy
12:30 Prishtina Prishtina logo 3-1 Lokomotiv Plovdiv logo Lokomotiv Plovdiv
13:00 Brøndby Brøndby logo Elfsborg logo Elfsborg
13:00 Brommapojkarna Brommapojkarna logo 2-1 Sirius logo Sirius 1-1
13:00 Lillestrøm Lillestrøm logo 2-1 Sandefjord logo Sandefjord 1-1
13:00 Næstved Næstved logo 2-2 B 93 logo B 93 1-1
13:00 Kristiansund Kristiansund logo 3-1 Brattvåg logo Brattvåg
13:00 Varnsdorf Varnsdorf logo 1-2 Slovan Liberec II logo Slovan Liberec II
13:00 Unterhaching Unterhaching logo 2-3 Rheindorf Altach logo Rheindorf Altach
13:00 Puszcza Niepołomice Puszcza Niepołomice logo 2-1 Karpaty Krosno logo Karpaty Krosno
13:00 CSKA Sofia CSKA Sofia logo 0-0 Astana logo Astana
14:00 Malmö FF Malmö FF logo 0-1 Nordsjælland logo Nordsjælland 0-0
14:00 Austria Wien Austria Wien logo 2-1 First Vienna logo First Vienna 1-1
14:00 CSKA Moskva CSKA Moskva logo 2-1 Partizan logo Partizan
14:00 Voždovac Voždovac logo 0-1 Zemplín Michalovce logo Zemplín Michalovce
14:00 Bayern München II Bayern München II logo 3-2 Bahlinger SC logo Bahlinger SC 1-0
14:00 Radnički Niš Radnički Niš logo 0-0 Metalist 1925 Kharkiv logo Metalist 1925 Kharkiv
14:00 Cork City Cork City logo 0-1 Dundalk logo Dundalk 0-1
14:00 Kryvbas Kryvyi Rih Kryvbas Kryvyi Rih logo 1-1 Struga logo Struga 1-1
14:00 Kyzyl-Zhar Kyzyl-Zhar logo 1-0 Yenisey logo Yenisey 1-0
14:30 Koper Koper logo 2-2 Shakhtar Donetsk logo Shakhtar Donetsk
16:00 Traiskirchen Traiskirchen logo 3-1 SV Horn II logo SV Horn II 0-0
16:00 Flekkerøy Flekkerøy logo 1-5 Start logo Start 0-3
16:00 Philadelphia Union Philadelphia Union logo 2-2 Minnesota United logo Minnesota United 1-1
16:00 Trenčín Trenčín logo 0-0 Vyškov logo Vyškov 0-0
16:30 Mannsdorf Mannsdorf logo 0-0 Floridsdorfer AC logo Floridsdorfer AC 0-0
17:00 Fürstenfeld Fürstenfeld logo 1-3 Sturm Graz II logo Sturm Graz II 1-1
17:00 Lafnitz Lafnitz logo 5-2 Stripfing logo Stripfing
17:00 Austria Wien II Austria Wien II logo 5-2 Neusiedl logo Neusiedl 3-0
17:30 Vilzing Vilzing logo 6-1 Neumarkt Germany logo Neumarkt Germany
17:30 Kapfenberger SV Kapfenberger SV logo 1-0 Kalsdorf logo Kalsdorf 0-0
17:30 VfB Frohnhausen VfB Frohnhausen logo 3-5 Wattenscheid 09 logo Wattenscheid 09
18:00 Gurten Gurten logo 1-6 Blau-Weiß Linz logo Blau-Weiß Linz
18:00 Sandnes Ulf Sandnes Ulf logo 1-4 Viking logo Viking 0-3
18:00 Bryne Bryne logo 5-1 Mandalskameratene logo Mandalskameratene 0-0
18:00 Heeslinger SC Heeslinger SC logo 0-3 Schwarz-Weiß Rehden logo Schwarz-Weiß Rehden
18:30 Bremer SV Bremer SV logo 3-4 Hemelingen logo Hemelingen 2-2
19:30 Athlone Town Athlone Town logo 1-2 Sligo Rovers logo Sligo Rovers 0-1
21:15 Danubio Danubio logo 0-0 Cerro logo Cerro 0-0
23:00 Sūduva Sūduva logo Wigry Suwałki logo Wigry Suwałki