Darktip: Tipy na futbal
DarkTip Logo - Powered by Science
Mo Tu We Th Fr Sa Su
2627282930311
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345
Futbalové predpovede podľa krajín
# Start Domáci Skóre Hostia HT
19:30 Palmeiras Palmeiras logo 4-3 Flamengo logo Flamengo 2-1
# Start Domáci Skóre Hostia HT
15:00 Al Masry Al Masry logo 1-2 Pharco logo Pharco 0-2
# Start Domáci Skóre Hostia HT
00:30 Wanderers Wanderers logo 1-2 Fénix logo Fénix
08:00 Khimki Khimki logo 1-2 Veles logo Veles
08:00 Zenit Zenit logo 3-0 Lusail City logo Lusail City 1-0
09:00 Hradec Kralove II Hradec Kralove II logo 0-2 Chrudim logo Chrudim 0-0
09:00 Sigma Olomouc II Sigma Olomouc II logo 3-0 Frýdek-Místek logo Frýdek-Místek 1-0
09:00 Polkowice Polkowice logo 1-2 Chrobry Głogów logo Chrobry Głogów 0-0
09:00 Gomel Gomel logo 2-2 Gomelzheldortrans logo Gomelzheldortrans 2-1
09:00 Unterhaching Unterhaching logo 0-3 Bahlinger SC logo Bahlinger SC
09:00 Petržalka akadémia Petržalka akadémia logo 2-1 Lisen logo Lisen
09:00 SKA Khabarovsk SKA Khabarovsk logo 0-3 Krylya Sovetov logo Krylya Sovetov
09:00 Dinamo Minsk Dinamo Minsk logo 3-0 Ynergetyk-BDU logo Ynergetyk-BDU 0-0
09:30 Stal Rzeszów Stal Rzeszów logo 0-0 Sandecja Nowy Sącz logo Sandecja Nowy Sącz 0-0
09:30 Hanácká Hanácká logo 1-1 Opava logo Opava 0-1
09:30 Alemannia Aachen Alemannia Aachen logo NS SV Breinig logo SV Breinig
10:00 Příbram Příbram logo Jiskra Domažlice logo Jiskra Domažlice
10:00 Banska Bystrica Banska Bystrica logo Dolny Kubin logo Dolny Kubin
10:00 Ried Ried logo 3-2 Vorwärts Steyr logo Vorwärts Steyr 0-2
10:00 Ruch Chorzów Ruch Chorzów logo 1-1 Hutnik Krakow logo Hutnik Krakow 0-0
10:00 Vysočina Jihlava Vysočina Jihlava logo 3-0 Viktoria Žižkov logo Viktoria Žižkov 2-0
10:00 Karviná Karviná logo 1-1 Prostějov logo Prostějov 0-0
10:00 Žilina Žilina logo 2-3 Třinec logo Třinec 0-1
10:00 Vlašim Vlašim logo 1-1 Banik Ostrava II logo Banik Ostrava II
10:00 Trenčín Trenčín logo 3-0 Rača logo Rača 0-0
10:00 Isloch Isloch logo 3-1 Slutsk logo Slutsk 1-1
10:00 Górnik Łęczna Górnik Łęczna logo 0-2 Chojniczanka Chojnice logo Chojniczanka Chojnice 0-1
10:00 Shakhtyor Shakhtyor logo 1-2 Belshina logo Belshina 1-0
10:00 Middelfart Middelfart logo 2-4 Kolding IF logo Kolding IF 1-0
10:00 FA Šiauliai FA Šiauliai logo 0-0 FS Jelgava logo FS Jelgava
10:00 Gorica Gorica logo 3-0 Rukh Vynnyky logo Rukh Vynnyky
10:15 PEPO PEPO logo 1-1 MP logo MP 0-1
10:30 Dnepr Mogilev Dnepr Mogilev logo 0-0 Vitebsk logo Vitebsk 0-0
10:30 Tychy 71 Tychy 71 logo NS Kalisz logo Kalisz
11:00 FC Helsingør FC Helsingør logo Hvidovre logo Hvidovre
11:00 Hillerød Hillerød logo Lyngby logo Lyngby
11:00 Odra Opole Odra Opole logo 2-1 Pawłowice Śląskie logo Pawłowice Śląskie 0-0
11:00 IFK Göteborg IFK Göteborg logo 1-1 Halmstad logo Halmstad 1-1
11:00 Sparta Praha II Sparta Praha II logo 2-5 Dukla Praha logo Dukla Praha 2-0
11:00 Septemvri Sofia Septemvri Sofia logo 2-4 Navbahor logo Navbahor
11:00 Inter Turku Inter Turku logo 2-1 SalPa logo SalPa 0-0
11:00 Shamrock Rovers Shamrock Rovers logo 7-1 Treaty United logo Treaty United 4-0
11:00 Hamburger SV II Hamburger SV II logo 1-1 Hobro logo Hobro
11:00 Heider SV Heider SV logo 2-11 Drochtersen / Assel logo Drochtersen / Assel
11:00 Shelbourne Shelbourne logo 3-0 Drogheda United logo Drogheda United
11:00 St Patrick's St Patrick's logo 6-0 Bray Wanderers logo Bray Wanderers 2-0
11:00 Frem Frem logo 3-4 FA 2000 logo FA 2000
11:00 Metal Kharkiv Metal Kharkiv logo 0-1 Lokomotiv Sofia 1929 logo Lokomotiv Sofia 1929
11:00 Kauno Žalgiris Kauno Žalgiris logo 6-1 Dainava logo Dainava
11:15 Zrinjski Zrinjski logo 4-1 Zlaté Moravce logo Zlaté Moravce
11:15 JäPS JäPS logo 2-2 KTP logo KTP 0-1
11:30 Astoria Walldorf Astoria Walldorf logo 5-1 Stuttgarter Kickers logo Stuttgarter Kickers 3-0
11:30 Fremad Amager Fremad Amager logo 3-0 Slagelse B&I logo Slagelse B&I 1-0
11:45 OFK Pirin OFK Pirin logo 2-0 Botev Vratsa logo Botev Vratsa
12:00 Örebro Örebro logo Örebro Syrianska logo Örebro Syrianska
12:00 Rapid Wien II Rapid Wien II logo Honvéd II logo Honvéd II
12:00 Wattenscheid 09 Wattenscheid 09 logo 0-2 TuS RW Koblenz logo TuS RW Koblenz 0-1
12:00 Hallbergmoos-Goldach Hallbergmoos-Goldach logo 2-4 Wacker Burghausen logo Wacker Burghausen 1-3
12:00 AB AB logo 2-1 Nykøbing logo Nykøbing 1-0
12:00 Kjelsås Kjelsås logo 1-3 Stabæk logo Stabæk 1-2
12:00 Mura Mura logo 1-1 Skendija 79 logo Skendija 79
12:00 Barockstadt Fulda-Lehnerz Barockstadt Fulda-Lehnerz logo 2-2 Rot-Weiß Walldorf logo Rot-Weiß Walldorf
12:00 Roskilde Roskilde logo 4-2 Trelleborg logo Trelleborg 1-2
12:00 Gefle Gefle logo 2-1 Brage logo Brage 0-1
12:00 Amstetten Amstetten logo 2-2 LASK Juniors logo LASK Juniors
12:00 Podbeskidzie Podbeskidzie logo 2-1 Alashkert logo Alashkert
12:00 Gjelleråsen Gjelleråsen logo 2-0 Ullern logo Ullern
12:00 Javor Ivanjica Javor Ivanjica logo 1-1 Sloboda Užice logo Sloboda Užice 0-0
12:00 FA Šiauliai FA Šiauliai logo NS FS Jelgava logo FS Jelgava
12:15 1860 München II 1860 München II logo 1-0 Rain / Lech logo Rain / Lech
12:30 ŁKS Łódź ŁKS Łódź logo 0-0 Vorskla logo Vorskla
12:30 Schalke 04 II Schalke 04 II logo 0-1 Kickers Offenbach logo Kickers Offenbach 0-0
12:30 Wolfsberger AC Wolfsberger AC logo 0-0 Seattle Sounders logo Seattle Sounders 0-0
12:30 Ingolstadt II Ingolstadt II logo 1-6 Eichstätt logo Eichstätt
12:30 Liptovský Mikuláš Liptovský Mikuláš logo 2-2 Torpedo Kutaisi logo Torpedo Kutaisi
12:30 Banska Bystrica Banska Bystrica logo 4-1 FK Košice logo FK Košice 1-0
12:30 Minsk Minsk logo 0-2 Neman Grodno logo Neman Grodno 0-0
13:00 Homberg Homberg logo SV 1919 Straelen logo SV 1919 Straelen
13:00 Nürnberg II Nürnberg II logo Kaiserslautern II logo Kaiserslautern II
13:00 Jeddeloh Jeddeloh logo Papenburg logo Papenburg
13:00 Kilia Kiel Kilia Kiel logo Weiche Flensburg logo Weiche Flensburg
13:00 Wiedenbrück Wiedenbrück logo 2-1 Hessen Kassel logo Hessen Kassel 0-0
13:00 SGV Freiberg SGV Freiberg logo 8-1 Leinfelden-Echterdingen logo Leinfelden-Echterdingen
13:00 Nagold Nagold logo 0-2 Balingen logo Balingen
13:00 Weiden Weiden logo 2-3 Hankofen-Hailing logo Hankofen-Hailing
13:00 Odra Opole Odra Opole logo 1-3 SKRA Częstochowa logo SKRA Częstochowa 1-1
13:00 Borussia M'gladbach II Borussia M'gladbach II logo 0-4 Rot-Weiß Oberhausen logo Rot-Weiß Oberhausen 0-1
13:00 Finnentrop / Bamenohl Finnentrop / Bamenohl logo 0-1 Kaan-Marienborn logo Kaan-Marienborn
13:00 AFC Eskilstuna AFC Eskilstuna logo 1-5 Djurgården logo Djurgården 1-1
13:00 Värnamo Värnamo logo 2-1 Landskrona logo Landskrona 2-1
13:00 Austria Klagenfurt Austria Klagenfurt logo 3-1 Treibach logo Treibach 0-0
13:00 Raufoss Raufoss logo 3-0 Skeid logo Skeid 0-0
13:00 SV Lippstadt 08 SV Lippstadt 08 logo 0-5 Rödinghausen logo Rödinghausen
13:00 Rot Weiss Ahlen Rot Weiss Ahlen logo 1-1 Schwarz-Weiß Rehden logo Schwarz-Weiß Rehden 1-0
13:00 Greuther Fürth II Greuther Fürth II logo 1-0 Ammerthal logo Ammerthal
13:00 Augsburg II Augsburg II logo 5-2 Stuttgart II logo Stuttgart II
13:00 Türkgücü-Ataspor Türkgücü-Ataspor logo 4-0 Schwaben Augsburg logo Schwaben Augsburg
13:00 Helsingborg Helsingborg logo 1-2 Mjällby logo Mjällby 0-1
13:00 Jönköpings Södra Jönköpings Södra logo 1-0 Åtvidaberg logo Åtvidaberg 1-0
13:00 Köln II Köln II logo 2-1 Aubstadt logo Aubstadt 1-0
13:00 Düren Merzenich Düren Merzenich logo 7-1 Hennef 05 logo Hennef 05 2-1
13:00 Homburg Homburg logo 4-0 Hostert logo Hostert
13:00 WSG Tirol WSG Tirol logo 4-0 Kufstein logo Kufstein
13:00 BATE BATE logo 3-0 Slavia logo Slavia 0-0
13:00 Ørn Horten Ørn Horten logo 0-3 Sandefjord logo Sandefjord 0-0
13:00 Ravensburg Ravensburg logo 2-3 Aalen logo Aalen
13:00 Holstein Kiel II Holstein Kiel II logo 3-1 Atlas Delmenhorst logo Atlas Delmenhorst
13:00 Norrköping Norrköping logo 0-2 Västerås SK logo Västerås SK 0-1
13:00 Táborsko Táborsko logo 4-2 Slavia Praha II logo Slavia Praha II
13:00 Bordesholm Bordesholm logo 0-6 St. Pauli II logo St. Pauli II
13:00 VfB Lübeck VfB Lübeck logo 0-3 Preußen Münster logo Preußen Münster 0-1
13:00 Mjøndalen Mjøndalen logo 2-1 Hønefoss logo Hønefoss
13:00 Sogndal Sogndal logo 0-0 Hødd logo Hødd
13:00 Molde Molde logo 2-1 Træff logo Træff 0-0
13:00 Schwarz-Weiß Bregenz Schwarz-Weiß Bregenz logo 0-3 Dornbirn logo Dornbirn
13:00 Hanau 93 Hanau 93 logo 3-3 Viktoria Aschaffenburg logo Viktoria Aschaffenburg 1-2
13:00 Illertissen Illertissen logo 4-0 Kottern logo Kottern
13:00 Ansbach Ansbach logo 4-4 Schwabach logo Schwabach
13:00 Würzburger Kickers Würzburger Kickers logo 6-0 Gebenbach logo Gebenbach
13:00 SV 1919 Straelen SV 1919 Straelen logo 2-1 Bergisch Gladbach logo Bergisch Gladbach
13:00 Eintracht Frankfurt II Eintracht Frankfurt II logo 1-0 Mainz 05 II logo Mainz 05 II
13:00 Phönix Lübeck Phönix Lübeck logo 4-0 Vorwarts-Wacker 04 logo Vorwarts-Wacker 04
13:00 Radomlje Radomlje logo 3-3 Rudeš logo Rudeš
13:00 Moss Moss logo 5-0 Sprint-Jeløy logo Sprint-Jeløy 2-0
13:00 Koblenz Koblenz logo 1-2 FSV Frankfurt logo FSV Frankfurt
13:30 Ried Ried logo 2-2 St. Pölten logo St. Pölten 0-2
13:30 Varberg BoIS Varberg BoIS logo 1-1 Falkenberg logo Falkenberg
13:45 Kvik Halden Kvik Halden logo 0-1 Grorud logo Grorud
14:00 Deutschlandsberger SC Deutschlandsberger SC logo 1-5 Grazer AK logo Grazer AK 0-2
14:00 Admira Admira logo 0-1 Vejle logo Vejle
14:00 Maribor Maribor logo 2-0 Dynamo Kyiv logo Dynamo Kyiv
14:00 Levski Sofia Levski Sofia logo 0-1 Johor Darul Ta'zim logo Johor Darul Ta'zim
14:00 Sligo Rovers Sligo Rovers logo 2-2 Galway United logo Galway United 2-2
14:00 Rubin Kazan' Rubin Kazan' logo 2-1 Krylya Sovetov logo Krylya Sovetov 1-0
14:00 Liepāja Liepāja logo 3-0 Tukums logo Tukums
14:00 Khimki Khimki logo 2-0 Pyunik logo Pyunik
14:00 DAC DAC logo 0-0 Rukh Vynnyky logo Rukh Vynnyky
14:00 Hoffenheim II Hoffenheim II logo 7-1 Schweinfurt logo Schweinfurt
14:00 Oleksandria Oleksandria logo 1-0 JS Kabylie logo JS Kabylie 1-0
14:00 Salzburg Salzburg logo NS Slovan Bratislava logo Slovan Bratislava
14:15 Ludogorets Ludogorets logo 2-1 Dinamo Tbilisi logo Dinamo Tbilisi
14:30 Unterhaching II Unterhaching II logo Heimstetten logo Heimstetten
14:30 CSKA 1948 Sofia CSKA 1948 Sofia logo 4-1 Aksu logo Aksu
15:00 Örgryte Örgryte logo 3-2 Oddevold logo Oddevold
15:00 Stal Rzeszów Stal Rzeszów logo 1-1 Wisła Puławy logo Wisła Puławy 0-0
15:00 Panevėžys Panevėžys logo 0-1 Metta / LU logo Metta / LU
15:00 Rīgas FS Rīgas FS logo 4-0 Paide logo Paide 2-0
15:00 Žalgiris Žalgiris logo 3-2 Hegelmann Litauen logo Hegelmann Litauen 1-0
15:00 Seattle Sounders Seattle Sounders logo 2-3 Hammarby logo Hammarby 1-1
16:00 Shamrock Rovers Shamrock Rovers logo 2-1 Wexford Youths logo Wexford Youths 0-0
17:00 KäPa KäPa logo 1-2 PK-35 logo PK-35 1-1
17:00 Longford Town Longford Town logo 0-2 Shelbourne logo Shelbourne
17:30 Trakai Trakai logo 2-0 FC Daugavpils logo FC Daugavpils 2-0
18:30 LA Galaxy LA Galaxy logo 1-1 Charlotte logo Charlotte
20:00 Chattanooga Chattanooga logo 3-3 Atlanta United logo Atlanta United 3-3
20:00 Los Angeles FC Los Angeles FC logo 1-1 New York City logo New York City
23:00 Querétaro Querétaro logo NS Colorado Rapids logo Colorado Rapids
23:00 Inter Miami Inter Miami logo NS Saint Louis City logo Saint Louis City
23:00 Hebar 1918 Hebar 1918 logo NS Rotor Volgograd logo Rotor Volgograd
23:00 CSKA Sofia CSKA Sofia logo NS Makedonija logo Makedonija
# Start Domáci Skóre Hostia HT
00:00 Aucas Aucas logo 1-1 Técnico Universitario logo Técnico Universitario 0-1
07:00 Moreton Bay United Moreton Bay United logo 1-2 Gold Coast United logo Gold Coast United 1-1
09:00 Olimpic Zărneşti Olimpic Zărneşti logo Brașov Steagul Renașt logo Brașov Steagul Renașt
09:00 Metaloglobus Metaloglobus logo Blejoi Vispeşti logo Blejoi Vispeşti
09:00 Olimpia Râmnicu Sărat Olimpia Râmnicu Sărat logo SCM Gloria Buzau logo SCM Gloria Buzau
09:00 Rochedale Rovers Rochedale Rovers logo 2-2 Brisbane City logo Brisbane City 2-2
09:00 FK Brandys nad Labem FK Brandys nad Labem logo 3-3 Horky nad Jizerou logo Horky nad Jizerou
09:00 Chernomorets Chernomorets logo 2-1 SKA-Energiya II logo SKA-Energiya II 1-0
09:00 Motorlet Praha Motorlet Praha logo 1-2 Banik Sous logo Banik Sous 0-1
09:00 Hrvatski Dragovoljac Hrvatski Dragovoljac logo 0-4 Kustošija logo Kustošija 0-0
09:30 Blansko Blansko logo 3-2 Slovan Rosice logo Slovan Rosice 1-1
09:30 Bohemians 1905 II Bohemians 1905 II logo 5-1 Kolín logo Kolín 2-0
09:30 Astoria Walldorf II Astoria Walldorf II logo 0-3 Dudenhofen logo Dudenhofen 0-1
09:30 Strogino Strogino logo 2-2 Torpedo Moskva II logo Torpedo Moskva II 0-0
10:00 Progresul Spartac Progresul Spartac logo Dinamo Bucureşti logo Dinamo Bucureşti
10:00 Şirineaşa Şirineaşa logo 3-3 Viitorul Şimian logo Viitorul Şimian 2-0
10:00 Zug Zug logo 2-0 Rotkreuz logo Rotkreuz 1-0
10:00 Starogard Gdański Starogard Gdański logo 1-3 Concordia Elbląg logo Concordia Elbląg 0-2
10:00 Polonia Bytom Polonia Bytom logo 2-2 Zagłębie Sosnowiec II logo Zagłębie Sosnowiec II 0-1
10:00 Sereď Sereď logo 0-2 Povazska Bystrica logo Povazska Bystrica 0-1
10:00 Gloria Bistrita Gloria Bistrita logo 1-4 Unirea Dej logo Unirea Dej 0-4
10:45 SAK Klagenfurt SAK Klagenfurt logo 1-2 Austria Klagenfurt II logo Austria Klagenfurt II
11:00 Pogoń Siedlce Pogoń Siedlce logo 2-2 Legionovia Legionowo logo Legionovia Legionowo 1-2
11:00 Olimpia Elbląg Olimpia Elbląg logo 2-3 Sokół Ostróda logo Sokół Ostróda 1-2
11:00 Kosmonosy Kosmonosy logo 2-0 Čáslav logo Čáslav
11:00 Gleisdorf 09 Gleisdorf 09 logo 3-2 Mettersdorf logo Mettersdorf 1-0
12:00 Etar Etar logo Spartak Pleven logo Spartak Pleven
12:00 Budućnost Budućnost logo 3-1 Jezero logo Jezero 2-0
12:00 Chertanovo Chertanovo logo 2-1 Murom logo Murom 1-0
12:00 Žilina II Žilina II logo 3-3 NKP Podhale logo NKP Podhale 3-2
12:00 Start Brno Start Brno logo 3-4 Znojmo logo Znojmo 2-1
12:00 VSK Århus VSK Århus logo 2-1 Odder logo Odder 1-0
12:30 KSZO KSZO logo 0-6 Siarka Tarnobrzeg logo Siarka Tarnobrzeg 0-3
13:00 Donaufeld Donaufeld logo 2-2 Schwechat logo Schwechat 2-1
13:00 Lafnitz II Lafnitz II logo 2-1 Draßburg logo Draßburg 1-0
13:00 Bonner SC Bonner SC logo 1-2 Uerdingen logo Uerdingen 0-2
13:00 Chrobry Głogów II Chrobry Głogów II logo 4-9 Polonia Środa logo Polonia Środa
13:30 Opatija Opatija logo 2-0 Dubrava Zagreb logo Dubrava Zagreb 0-1
13:30 Kriens Kriens logo 4-2 Langenthal logo Langenthal 2-1
15:00 Vysoke Myto Vysoke Myto logo Vrchovina logo Vrchovina
15:00 Weiz Weiz logo NS Kohfidisch logo Kohfidisch
# Start Domáci Skóre Hostia HT
00:00 Guatemala Guatemala logo Venezuela logo Venezuela