Darktip: Tipy na futbal
DarkTip Logo - Powered by Science

Tipy na Futbal

Tipovanie je o matematike a pravdepodobnosti. Presne tak to robia stávkové kancelárie a ak to chceš robiť inak ako cez hľadanie štatistickej výhody, čaká ťa pravdepodobne tvrdá lekcia. Naše tipy na zápasy s pomocou samo-učiaceho sa algoritmu a štatistických metód vyhodnocujú pravdepodobnosti výsledku zápasov a porovnávajú ich s kurzami stávkovej kancelárie. Pomocou stránky Darktip netipuješ jeden zápas za 100 eur, ale 100 zápasov za 1 euro.

Tipy s verifikáciou

Spätne vyhodnocujeme presnosť a naše tipy rozdeľujeme do štyroch kategórií. Vysoká presnosť, dobrá presnosť, stredná presnosť a zlá presnosť. Venuj preto pozornosť farbám v tabuľke pri každom zápase - tieto farby vidíte keď kliknete na jednotlivé zápasy. Pri vysokej miere presnosti (zelená farba) je potrebné nižšie percento hodnoty ako pri zlej miere presnosti (červená farba)

Pred tipovaním sa uisti, že vieš ako sa naše tipy na futbal používajú. Pomôže ti k tomu náš jednoduchý návod. Mysli na to že minulé úspechy nie sú zárukou tých budúcich, preto ku každému tipu pristupuj kriticky. Darktip nepreberá zodpovednosť za prípadné straty a zároveň nesľubuje zisky. Matematické tipy na futbal sú tu pre tvoju lepšiu orientáciu.

Tipy na futbal podľa krajín
50 34
Tipy na futbal Time (GMT)
Sporting Braga Sporting Braga logo vs Porto logo Porto 04/06 17:15
Tipy na futbal Time (GMT)
KTP KTP logo vs VPS logo VPS 03/06 15:00
HJK HJK logo vs SJK logo SJK 03/06 15:00
Tipy na futbal Time (GMT)
Manchester City Manchester City logo vs Inter logo Inter 10/06 20:00
Tipy na futbal Time (GMT)
Sevilla Sevilla logo vs Roma logo Roma 31/05 20:00
Ďalšie tipy na zápasy